Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çağan, dikenelli, efe, kara, kitabı

Kara Efe Kitabı - Çağan Dikenelli

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kara Efe Kitabı - Çağan Dikenelli

Kara Efe Kitap Özet - Çağan Dikenelli Kitapları - Kara Efe Kitap Tanıtım - Kara Efe Kitap Fiyatı

Kitap Özet

Türkiye'de "spagetti western" türünde ilk romanEge Dağları'nı mesken tutmuş zeybeklerin sert dünyasında soluk soluğa bir intikam öyküsü"Kara Efe derler bana""Kara Efe mi?"Eşkıyalar birbirlerine baktı Dulkadir elini dizine vurup bir kahkaha patlatınca herkesin yüzü ışıyıverdi anında "Bre senin neren kara Bembeyaz herifsin len!" Sanki ağaçlar da onlara katılmış gibi arta arta koca bir gürültüye döndü kahkahalar Ağırdan eski hallerine dönerken tek gördükleri karşılarında hiç gülmeden sessizce önüne bakan bir adamdı Cevap vermemeyi seçmişti o ve şimdi herkesin kafasında soru işaretleri dönüyordu"Kara Efe ha!" diye yineledi Dulkadir "Öyle" dedi efe sakin bir tonda

Kara Efe

Çağan Dikenelli
· Gürer Yayıncılık
· Basım Tarihi : 10 - 2010
· ISBN : 9786055785307
· Sayfa Sayısı : 336
· Etiket Fiyatı : 2000 TL

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com