Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kitabı, küçük, kız, meriç, nezihe, tanıyorum, yaşında

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında Kitabı - Nezihe Meriç

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında Kitabı - Nezihe Meriç

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında Kitap Özet - Nezihe Meriç Kitapları - Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında Kitap Tanıtım - Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında Kitap Fiyatı - Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında Ön Okuma

Kitap Özet

Zaman ne çabuk geçiyor Ayşe ne çabuk büyüyor böyle Annesi inanamıyor onun birdenbire büyüyüvermesine Ev sahibi oturdukları evi satmak istediği için, yeni bir ev bulmaları gerekiyor Ayşe'nin annesi gazete ilanlarına bakıyor, sağa sola telefon ediyor, sokak sokak dolaşıp ev arıyor, ama bulamıyor O yüzden, cinleri tepesinde Hep sinirli Her şeye kızıyor Ayşe çok üzülüyor tabii Çünkü evlerini çok seviyor Başka bir yere taşınmak istemiyor Bazen altdudağını bükerek ağlayıveriyor Güzel günler geri gelecek mi? Kim bilir

Yedi kitaptan oluşan Küçük bir Kız Tanıyorum dizisi, sadece çocukların değil, anne babaların, öğretmenlerin, yediden yetmişe herkesin okuması gereken bir eser

(Tanıtım Bülteninden)

Küçük Bir Kız Tanıyorum Dokuz Yaşında
Nezihe Meriç
Çınar Yayınları
Fiyatı : 7,00 TL
Aralık 2011
112 sayfa
ISBN: 9789753482462

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com