Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kendiliğinden, kitabı, mehlika

Yoksa Kendiliğinden Mi Kitabı - Mehlika

Eski 08-20-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yoksa Kendiliğinden Mi Kitabı - Mehlika

Yoksa Kendiliğinden mi Kitap Özet - Mehlika Kitapları - Yoksa Kendiliğinden mi Kitap Tanıtım - Yoksa Kendiliğinden mi Kitap Fiyatı - Yoksa Kendiliğinden mi Ön Okuma

Kitap Özet

Hayatımızda olup bitenlerin içinde ne kadar varız?

"Yoksa Kendiliğinden mi" iki türlü algılanabilen adıyla kişisel rolümüzü sorguluyor!

Ve işte o resim o anda çekildi evet, mutluluğumuzun resmi! Biz üçümüz birbirimizi ve bizi bir araya getiren nedenleri çok seviyorken Orayı, o günü, o anı çok seviyorken Tanıyanlar bakar bakmaz anladı zaten, Mihriban sadece Mihriban, "Makam Hanım" değil yani, yüzüne gözüne uçuşan karışmış saçlarına aldırmadan başını geriye doğru atışı, gülüşü, Sadi sanki az önce tuttuğu ellerimizden güç almış daha da yükselmiş gibi bir duruşla ortamızda, benimse gözlerim bile kısılmış görünmüyor çünkü ağzım kulaklarımda Çocuklar gizliden birbirini gıdıklıyor gibi tam da çocuksu bir hareketlilik ve neşe içinde Aramızda konuşmadık ama ben eminim, mutluluğumuzun resmini kimse hayalinden silemedi O an o resmin içinde ya da dışında olanlar hep aynı şeyi gördü, aklından geçirdi, paylaştı ve yaşadı: Mutluluğu

Yoksa Kendiliğinden mi
Mehlika
Sepya Yayınları ( Epsilon )
Fiyatı : 18,00 TL
Mayıs 2011
312 sayfa
ISBN: 9789944824064

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com