Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bağlantılar, dış, level

Level Dış Bağlantılar

Eski 08-19-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Level Dış Bağlantılar

Dış Bağlantılar

LEVEL Türkiye
LEVEL Çek Cumhuriyeti
LEVEL Romanya
Doğan Burda

Doğan Yayın Holding

Yönetim Kurulu Başkanı: Aydın Doğan * Yönetim Kurulu üyesi/Yürütme Komitesi Başkanı: Mehmet Ali Yalçındağ

Yönetim Kurulu üyesi/Yürütme Komitesi Başkan Yardımcısı: Ertuğrul Özkök

Diğer yönetim kurulu üyeleri: Soner Gedik * Ahmet Toksoy * Nuri Çolakoğlu * Barbaros Hayrettin Çağa * Cem Duna * Hubert Burda

Dijital platformları

D-Smart

TV kanalları

Kanal D Star TV CNN Türk TNT Cartoon Network Futbol Smart EuroFutbol D Spor Dream TV Dream Türk TV Fix TV Mixx TV D Plus D Çocuk Max smart Yeşilçam Smart Smart Shopping TAY TV Teknoloji TV Movie Smart Movies 24 Pembe Smart Cool Smart Beyazperde Dizi Smart Bebeğim TV HDTV Smart Kanal D HD Kanal D Romanya Euro D Star TV HD Euro Star Beşiktaş TV Fenerbahçe TV D-Smart Promo Smart Portal

Radyo

Radyo DCNN Türk RadyoSlow TürkRadyo Moda

Gazete

Hürriyet Milliyet Radikal Referans Posta Hürriyet Daily News Fanatik Vatan 20dk HürriyetUSA Hürriyet Avrupa Fanatik Basket

Dergi

LEVEL Chip Dergisi PCnet

İnternet

Doğan Online E-kolaynet Hepsiburadacom Hurriyetkiyaslacom Hemalhemsatcom Milliyetcomtr Hurriyetcomtr Radikalcomtr Anneyizbiz Yenibiriscom Hurriyetemlakcom Miltacom Sendeyollacom insankaynaklaricom Arabamcom Hangiotelcom CNNTürkcom Gezisitesicom Bigparacom Azbuzcom Gayetnet Gezikolikcom CHIP Online LEVEL Online Nesinecom

Diğer

Doğan Burda Dergi Doğan Gazetecilik Hürriyet Gazetecilik Doğan Kitap Kanal D Home Video Dergi Pazarlama Planlama (DPP) Yaysat Doğan Haber Ajansı Doğan Printing Center Doğan Ofset D Productions Doğan Music Company DMG International Doğan Egmont Yayıncılık Her Eve Lazım Doğan Dış Ticaret bravoo! Smile Holding

Yıllık geliri: Yükselen $3,4 milyar USD (2007) Çalışan sayısı: 6175 (2005)

Borsa sembolü: (İMKB: DYHOL) Web sitesi: Dyhcomtr

Kaynak : Wikipedia

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com