Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Genel Kültür & Serbest Forum > ForumSinsi Ansiklopedisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çarki, çikar, dini, komünistler, yeşil

Dinî Çikar Çarki Ve Yeşil Komünistler

Eski 08-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dinî Çikar Çarki Ve Yeşil Komünistler

Günümüzde ne yazık ki toplumun her alanında bir çıkar çarkı kurulmuştur Rüşvet, iltimas(torpil), adam kayırma, yalancılık, sahtekarlık ve ahlaksızlık her yere bulaşmış, her yer suç örgütleriyle, çetelerle dolmuştur

"Çıkar çarkı" nedir? Çıkar çarkı bir grup ahlaksız, sahtekarın kurduğu menfaat birlikteliğidir Bir çıkar çarkının gücü arttıkça çevresinde toplanan dalkavuk dediğimiz insanların sayısı da artmaktadır Zincirleme bir reaksiyonla daha çok güç beraberinde daha çok dalkavuk, daha çok dalkavuk beraberinde daha da çok güç getirmektedir

Günümüzün en tehlikeli çıkar çarkları, ideolojiler etrafında düzenlenmiş olanlarıdır Bunların da en tehlikelisi ise "yeşil komünizm" dediğimiz irtica çarkıdır Bu çarkın gücü insanların dini duygularının sömürülmesinden gelmektedir Çünkü insanların en hassas olduğu, en çabuk kandığı ve en kolay teslim olduğu konu "din"dir

Örneğin irticacı teşkilatların iki torba kömür, bir poşet yiyecek yolladığı fakir ve varoş kesim oyunu AKP'ye satıyor Bilindiği gibi komünistlerin amacı bir işçi diktatörlüğü kurmaktır, bu yüzden işçiler ve gelir düzeyi düşük kesim üzerinden, açlık-fakirlik edebiyatı yaparak oy toplamaya çalışırlar ve görüyoruz ki aynı sömürüyü günümüzde yobazlar yapmaktadır ve yine görüyoruz ki ideolojik açıdan da yobazlara "yeşil komünist" dememiz çok doğrudur

AKP tek başına iktidara geldikten sonra "yeşil komünistler" artık devletin gücünü de ellerine geçirdiler Her göreve kendi yandaşlarını atıyor, taraftarlarını işe aldırıyorlar Yani bir çeşit "din diktatörlüğü" kurmuş durumdalar Dikte ettikleri de şu: "Bizden yana olun, size iş bulalım, mevkî verelim, çıkar çarkının nimetlerinden sizi de faydalandıralım, hem bu dünyada hem de diğer dünyada rahat edin"

Yıllardır yeşil komünistlerin "bize oy vermezseniz cehenneme gidersiniz" türünden sözlerini unutmadık Bu nasıl bir zihniyettir ki, oy verirsen cennette yerin hazır, bu nasıl bir mantıktır ki insanlara cennette yer ayırıyor, cenneti pazarlıyorlar? İşte bu şekilde yıllarca saf insanların dini duygularını sömüren, onları cehennemle korkutan, cennet vaadinde bulunan ve de çıkar çarkının her çeşit nimetlerinden faydalandıran bu yobaz grup sonunda iktidara da gelip gücünü en üst düzeye çıkarmıştır

Tayyip Erdoğan hayranı bir yobazla konuşurken bana eskiden koyu bir Erbakan taraftarı olduğunu ama şimdi Tayyip'i desteklediğini söyledi Neden Erbakan'ı bırakıp Tayyip'i desteklediğini sordum; eskiden hayranı olduğu Erbakan'ı kötüleyerek Tayyip'i savundu ama net bir yanıt da veremedi Aslında yanıtı şuydu, eskiden Erbakan'ı bir önder olarak görüyorlardı çünkü en güçlü oydu, Tayyip en güçlü olunca bütün yobazlar Tayyip'e döndü Buda tipik bir dalkavuk davranışıdır Dalkavuklar her zaman güçlü olanın tarafına döner Dalkavuklar kim daha güçlüyle onun yanında yer alır

Şimdi son günlerde sosyetik umrecilerin haberlerini okuyoruz Bir grup sosyetik kadın umreye gidiyor, en lüks otellerde kalıyor, en pahalı yemeklerle karnını doyuruyor, binlerce dolar harcıyor, ülkenin parasını araplara saçıyor sonra bu dindar(!) bayanlar Türkiye'ye dönüşte hava alanından bol miktarda viski satın alıp evlerine dönüyor Neden umre ziyareti yapıyorlar? Dinlerine çok bağlı olduklarından mı? Yoksa birilerine dalkavukluk yapmak için mi? Yorum sizin

Özal iktidarı döneminde koyu Özalcı kesilen bu dalkavuklar, şimdide Tayyip iktidarı döneminde sözde dindar kesilmişlerdir Bu onursuz dalkavuklar yarın bir gün Türkçü yönetim iktidara gelse koyu Türkçü kesilirler, ama biz Türkçüler bunları asla istemeyiz Tanrı bütün dalkavukları bizden uzak tutsun!

Biz Türkçüler, kimsenin çıkarlarına hizmet etmediğimiz için fazla destek bulamıyoruz Çünkü bu dalkavuklar ve yobazlar içimizde barınamayacaklarını çok iyi bilirler Eğer biz iktidara gelirsek bütün çıkar çarkları durdurulup, çıkar grupları dağıtılacaktır Çetelere, mafyalara son verilecektir Rüşvetin, sahtekarlığın, yolsuzluğun, yalancılığın, adam kayırmanın, iltimasın sonu gelecektir ve birçok toplum parazitinin rahatı kaçacaktır Bunu bildikleri için bizi asla desteklemezler Kimsenin çıkarlarına hizmet etmediğimiz ve kimseye dalkavukluk yapmadığımız içinde herkese antipatik geliyoruz

En tehlikeli insan tipi yukarıda bahsettiğim dalkavuk dediğimiz bu asalak toplum parazitleridir Bu parazitler çıkar çarkına katılır, kraldan çok kralcı kesilirler, yapmadıkları dalkavukluk kalmaz, böylece toplumu bir sülük gibi emerler, göbeklerini büyütürler

Bilmeyenler için biraz bilgi vereyim İrticacı kurumlarda bulunup da sürekli dinden bahsedenlerin çoğunun dinle alakası bile yoktur Sadece çıkar çarkının içinde bulundukları için o çıkar çarkının ideolojisini benimsiyor gibi gözüküp, dalkavukluk yaparlar Kendisi ahlaksız ve şerefsiz olduğu halde millete din dersi vermeye kalkan yobazlara çok rastladım Bu çıkar çarkı içine girdikten sonra, etrafındakilere yaranmak için namaz'a başlayanlar bile var Bu yobazlar aslında dindar geçinen sahtekarlardır

Hepimiz uzun yıllardır TV'lerde çeşitli programlarda sahte hacı, hocaların gerçek yüzlerini gördük Gizli kameralar sayesinde bu yobazların maskesi düştü "Kızım gel seni üfüreyim rahatlatayım, sen de büyü var gel çözeyim" diyerek kızı yaşındakilere sarkıntılık yapan şerefsizleri gözlerimizle gördük, kulaklarımızla duyduk İşte bu tür alçaklar din maskesi arkasına sığınan sahtekarlardır

Şimdi yobazlık nedir ona değinelim Öncelikle yobaz kimdir? Yobaz dini duygulara gereğinden çok saplanıp kalmış; bu yüzden aklı, mantığı körelmiş insandır Böyle bir insanın akıl ve mantık birimleri devre dışı kaldığı için doğru düşünemez, doğru ile yanlışı ayırt edemez, her hareketini günah mı diye korkarak yapar Böyle bir insanın kandırılması da çok kolaydır

Örneğin, Tayyip Erdoğan genel seçimleri kazandığı zaman yağan yağmuru bir grup yobaz "işte gökten bereket yağıyor" diye yorumladı Yağmurun nasıl yağdığını bilmedikleri için mi? Hayır! herkes yağmurun bir doğa olayı olduğunu bilir Yobazlık yüzünden aklını yitiren insanların normal bir doğa olayını bile bu şekilde yorumlamaları çokta şaşılacak bir durum değildir Aklını kaybetmiş insan, her türlü anormal davranışı sergileyebilir Bu iptidai mantıkla düşünecek olursak bu yağmur "gökyüzü Türk milletinin geleceğine ağlıyor" diye de yorumlanabilirdi İşte aklın işlemediği yerde bu tür saçmalıkların yaşanması çok normaldir

Okuduğum bir irticacı kitapta kuşların uçması "kuşları Tanrı gökyüzünde tutar" diye açıklanmıştı İşte aklı olmayan beyinsizler kuşun uçmasını böyle açıklıyorlardı Tabi bu yobaz grubun kuşların uçmasını aerodinamik ile açıklamasını bekleyemeyiz

Üzerine kendi diktirdiği elbiseyi giyip, eline asasını alıp ortalıkta "ben mehdiyim" diye dolaşan ruh hastasını da hepimiz biliyoruz İşte yobazlığın sonu budur, insan aklını bırakır da, sadece dini duygularla hareket ederse, buna gereğinden çok saplanırsa; sonu aklını tamamen kaybetmektir

Şimdi de bu yobazların teşkilatlanmalarına kısaca değinmek istiyorum Bu yobazların, yani irticacıların mükemmel bir teşkilatlanmaları vardır Tarikatları, cemaatleri, partileri, TV kanalları, gazeteleri, radyoları vardır Bunları da çok etkili şekilde kullanırlar, insanların dini duygularını sömürerek beyinlerini yıkarlar Hatta tarikatlara üye olan yobazlar teşkilat tarafından evlendirilir Böylece bir yobazın aklı başında bir eş bulup yobazlıktan kurtulmasının önü kesilir ve böylece karı-koca ikisi de yobaz olunca, çocuklarını da yobaz olarak yetiştirirler Yobazların sakal, saç ve bıyık kesimleri bile standarttır Toplum içinde bir yobaz hemen kendisini belli eder, buda yobazların birbiriyle iletişimlerini sağlar

Günümüzün en tehlikeli iki yobaz irtica grubu ise fethullahçılar ve nurculardır Nurcuların gerçek yüzünü Nihal Atsız'ın "Nurculuk Denen Sayıklama" adlı makalesini okuyarak öğrenebilirsiniz

Yobazlar her türlü faaliyeti yaparken din maskesi arkasına sığınırlar Sıkıştıkları zaman hemen "din elden gidiyor" gibi söylemlerle, ya da "din için yapıyoruz" gibi mazeretlerle kendilerini haklı çıkarmaya çalışırlar

Bu noktada şunu da belirteyim ki biz Türkçüler Tanrı'yı asla reddetmeyiz, sıkça "Tanrı Türk'ü korusun" dileğinde bulunuruz Eski Türklerin de inancına göre Türklere yönetim hakkı Tanrı tarafından verilirdi, bu yönetim hakkına Kut derlerdi Bir savaşın kazanılması Tanrı izin verdiği için olurdu, bir yenilgi ise Tanrı zafere izin vermediği için olurdu Orkun yazıtlarında yazdığına göre Türklerin zor anlardan kurtulmasını Tanrı sağlamış, Tanrı Türk adının tarihten silinmesine izin vermemiştir Görüldüğü gibi Türklerin Tanrı'ya bağlılığı yaratılışından kaynaklanmaktadır Araplar kız çocuklarını gömerken, 40 kadınla evlilik yaparken, yüzlerce puta taparken biz Türkler Tanrı'ya bağlılıkta ve ahlakta en ilerdeydik Ayrıca biz Irkçı-Türkçüler darvinciliği, materyalizmi de reddederiz Biz yalnızca milletin işlerine, dünya işlerine ve akıl işlerine dini inançlarımızı karıştırmayız Laik, Atatürkçü Türkleriz

Şunu da belirtmek istiyorum ki, bazı kişiler "devlet laik olur, insanlar laik olmaz, laiklik devlete özgü bir kavramdır" gibi bir iddia öne sürüyor Bu kişilere tavsiyem laiklik kavramının nasıl ortaya çıktığını araştırmalarıdır Çünkü laiklik ilk önce insanlara verilen bir sıfattı, daha sonra bir devlet ilkesi haline gelmiştir Yani devlet laik olduğu gibi insanlarda laik olurlar

Biraz konumuz dışına çıkarak ekonomiye ve AKP hükümetine değinmek istiyorum Son günlerde deniyor ki ekonomi iyiye gidiyor, enflasyon düşüyor, her şey güllük gülistanlık Böyle düşünen akılsızlara şunu söyleyeyim, bir ülkede borçlar ödenmedikçe ve üretim yapılmadıkça her çözüm geçici, her düzelme sahtedir Tayyip Erdoğan hükümeti de diğerleri gibi IMF'den borç üstüne borç almaya devam etmekte, birde devletin bütün mallarını yabancılara peşkeş çekmektedir Türkiye'nin borçları sürekli artmaya devam ettiği gibi üretiminde de bir artış yoktur Bu durumda ülkenin ekonomisinin iyiye gittiği nasıl iddia edilebilir?

Eğer şu an için ekonomide sahte bir düzelme varsa bu ABD böyle istediği içindir Çünkü ABD istediği zaman Türkiye'nin borsasıyla, ekonomi değerleriyle oynayabilir, doları, enflasyonu fırlatabilir, piyasaları alt-üst edebilir, basın-yayın'ı da kullanarak hükümeti gönderebilir Ama ABD şimdilik bunları yapmaz, çünkü bu hükümetten memnundur, çünkü bu hükümet dış güçlerin amaçlarına ulaşabilmesinde bir engel değildir, çünkü bu hükümet korkak ve teslimiyetçidir, çünkü bu hükümet ülküsüz ve ilkesizdir ABD için bundan daha kukla bir hükümet bulunamaz

İşte görüldüğü gibi dış güçler, dalkavuklar, çıkar grupları hepsi AKP'den memnun Biz Türkçüler hariç Çünkü biz hayatta cebimizi ve midemizi değil Türk milletinin geleceğini düşünürüz Biz adi birer dalkavuk değil, ahlakçı ve toplumcuyuz Biz güne bakmayız, 100 yıl, 200 yıl sonrasını düşünürüz Hayat kişilerin rahat yaşaması için bir cennet değil milletler için bir çarpışma ve hayatta kalma arenasıdır, hayat bir satrançtır Fakat günümüzün saf ve gafil insanları sadece midesini, cebini, kendi şahsi menfaatlerini düşünüyor, günü yaşıyor Her şeye kanıyor, aldanıyor Bu yüzden üç hamle sonra milletinin bu satrançta mat olacağını göremiyor yada görmezlikten geliyor

Bu yazımda şimdiye dek yeşil komünist dediğimiz irticacılardan, kurdukları çıkar çarkından, bu çarkın dişlilerini oluşturan dalkavuklardan ve yobazlardan, kısaca teşkilatlarından bahsettim Ekonominin iyiye gitmesinin yanıltıcı olduğunu ve AKP hükümetinin ABD kuklası olduğunu anlatmaya çalıştım

Bazı gafillerle konuşurken onlara soruyorum, ülke satılıyor hiç mi vicdanın sızlamıyor diyorum, verdikleri yanıt aşağı yukarı aynı oluyor: "vatanı ben mi kurtaracağım, ben kendi rahatıma bakarım, vatan satılırsa satılsın banane" türünden yanıtlarla karşılaşıyorum

Son olarak bu vicdansız gruba seslenmek istiyorum:

Ey gafiller, ey ahlaksız çıkar çarklarının piyonları, ey dalkavuk paragözler, ey yığın yığın insan gafletleri:

Yarın bir gün bu vatan satılırsa sizde içinde satılırsınızVakit varken kendinize gelin, daha fazla onurunuzu yitirmeden, aklınızı başınıza devşirin ve daha fazla bu milletin kaderiyle, geleceğiyle oynamayın

Kimsenin bu dünyada kısacık yaşamını rahat geçirmek uğruna vatanını satmaya hakkı yoktur, milletin geleceğiyle oynama hakkı yoktur Onurlu bir yaşam bu dünyadaki en büyük erdemdir

Parayı şerefine tercih eden asalak, dalkavuk toplum parazitlerine ve sahtekar yobazlara duyurulur

Tanrı Türkleri bu toplum zararlılarından korusun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com