Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Bilgisayar,Teknoloji & İnternet Dünyası > Program Anlatımları [Resim & Video]

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
anlatım, bilinmeyen, bulma, dosyalarının, rar, resimli, zip, şifrelerini

Bilinmeyen Zip Ve Rar Dosyalarının Şifrelerini Bulma Resimli Anlatım

Eski 08-17-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bilinmeyen Zip Ve Rar Dosyalarının Şifrelerini Bulma Resimli Anlatım

Programı indirmek için Tfdownloada bir yolculuk yapmamız gerekiyor

İşte Burdan Yolculuk

Hakkında
Arkadaşlar bu Winrar öyle bildiginiz WinRar degil bu modifiye edilmiş şekli nasıl dersenizMesela Rar şifresini bilmiyosunuz telaş yok Winrar'ın içine modifiye edilmiş password bulucu bu işi hallediyoİndirdiginiz Rar dosyası arızamı veriyo telaş yok Winrar'ın içine modifiye edilmiş tamir aracı hemen onarıyo dosyayıYani kısacası dostlar anlatmakla bitmez fazla lafada gerek yok buyrun indirin kullanın

Program aşagıdaki modifiyeleri içeriyor

+WinRAR Gold Plus Extras
+RAR Password oooooer v411
+Advanced Archive Password Recovery220
+CabPack14
+UHARC 04 BETA GUI v20 for WinXP
+Advanced Zip Repair16 download
Winrar gold un programlarından olan Advanced Archive Password Recovery 220 programını nasıl kullanacağınızı anlatacağım
Bu Program şifresini unuttuğumuz zip,rar,ace,arj uzantısındaki sıkıştırılmış dosyaların şifresini bulmamızı sağlıyor

Programı kurduktan sonra seçanakler kısmından language seçeneğini türkçeye çeviriyoruz

Şifresini çözeceğimiz dosyayı seçip hangi koşullarda aranacağını seçiyoruz
Ben *rar şifresini ckl yaptım bu yüzden küçük harf seçeneğini seçiyorum ve sıralı aramayı seçiyorum

Uzunluk bölümünden şifrenin kaç karater olduğunu biliyorsak yada hangi uzunluklar arasında olduğunu biliyorsak benim şifre ckl olduğu için 3 şifre uzunluğunu seçiyorum

Sözlük bölümü Sözlüksel aramayı seçersek aktif oluyor

Arama tipinden sade-yazı yı seçersek sade yazı bölümü aktif olur ben bu bölümü es geçiyorum
Otamatik yedekleme bölümünden de nereye kaydedeceğimizi seçiyoruz

Şifreyi bulmaya başlamadan önce bir ölçümliyelim

Ölçümlemeden gerekli bilgilere ulaştıktan sora şifreyi bulmak için ve taramayı başlatıyoruz
Ve şifreyi bulmasını bekliyoruz

Ve işte şifremiz tr:

Arkadaşlar eğer şifre bulmak istiyorsanız karakter sayıssının yani uzunluğunun kısa olması şifreyi bulmanızı kolaylaştırır yada şifrenin sadece bi kısmını hatırlamıyorsak kullanmalıyız yoksa baya bi süremizi vermemiz gerekir çünkü sırayla şifreleri denediği için uzun bir süre geçebilir tabi benim yaptığım örnek 3 harfli olduğu için 2 dakikada buldu

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com