Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dünyadan, sakarlıklar, ürkütücü

Dünyadan Ürkütücü Sakarlıklar..

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dünyadan Ürkütücü Sakarlıklar..

Dünyanın değişik ülkelerinde çeşitli sakarlıklar yaşanıyor İşte bunlardan bir kaç örnek

Gülerken makası yuttu

Çinli Lin Kong, yemek yerken dişinin arasına kaçan yemek parçasını çıkarmak için tırnak makası kullandı Ancak arkadaşının espirisine gülmeye başladığı sırada makas Lin’in boğazına kaçtı

Öksürerek çıkartmaya çalışan Lin, makasın daha da boğazına saplanmasına yol açtı Hastanede çekilen röntgende makasın Lin’in yemek borusuna girdiği görüldü

Cerrahi müdahale ile ciddi bir yara kalmadan kurtulan Lin’i tedavi eden doktorlar, makası nasıl yutabildiğini anlayamadıklarını söyledi

Telegraph

Kendini zıpkınladı

Brezilya’da bir dalgıç avlanırken kazara kendisini kafasından vurdu Mucizevi bir şekilde kurtulan adamın kafasına saplanan zıpkını üç günde çıkarabilen doktorlar, kazazedenin 10 gün içinde taburcu edilebileceğini söyledi

Zıpkını çıkaran doktor Emerson de Oliveira Abreu, hastasının sualtı avcılığı yapmaya tövbe ettiğini söyledi Dalgıç, av sırasında fırlattığı zıpkının bir kayadan sekerek sol gözünün üstünden kafasına saplandığını, zıpkına dokunduğunda ve konduğu ambulansın hastane yolunda düştüğü çukurlarda dayanılmaz acı çektiğini söyledi

( umarım daha önce verilmedibaktım göremedim ben forumda)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com