Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bak, basimdan, geçen, lütfen, olay

Basimdan Gecen Bir Olay [Lütfen Bir Bak]

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Basimdan Gecen Bir Olay [Lütfen Bir Bak]

Bir Gece Disarida oynuyorduk mac yapiyorduk ve birden ben gol attim biz köyde oldugumuz için tatile gitmiştik köye sonra top birden mısır tarlasina girdi bizde kuzenle almaya gittik elimde el feneri vardi mısır tarlasinin yanindada incir agaci vardi topu bulduk giderken elimden el feneri düstü ve incir agacina dgru gitti orda bir şey görmüştük bir ciglik attik ve el feneri yerdeyken söndü sonra bir daha korkuyla incir agacina tuttum ve bise yoktu top da korkudan elimizden düsmüstü dedeme söledik dedem gitti topu aldi geldi ve üstünde çamurla bir el izi vardi biz çok koktuk ve bi daha geceleri mısır tarlasina giremedim

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com