Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sevgi, sizce

Sevgi Nedir Sizce?

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sevgi Nedir Sizce?

Evet size bugün bir hikaye anlatacağım,yok yere yıkılan bir sevginin hikayesi bu çok sevilen bir erkek düşünün öyle çok seviliyor ki en sonunda bu sevgi onu bunaltıyor sanırım ve kadının hiç beklemediği bir son geliyor başına
AYRILIK
Evet çok acı çekiyor kadın içi parçalanıyor,canı çok yanıyor hemde şimdiye kadar yanmadığı kadar çok
Çünkü sevdiği ona sana olan sevgim kalbimden çıktı diyip başını gösteriyor burdasın artıkSeni çok sevdim ama olmaz beni affet hiç bir şey yapamam böyle olmaz seni kandıramam,yalan söyleyemem diyor ve ekliyor yerini büyük bir saygı aldı
Kadın önceleri ona yalvarıyor sadece arkadaşı olmasını istiyor çünkü sevgisi o kadar büyük ki bu bile yeter diye düşünüyor başka bir şey istemem diyorönceleri elini tuttuğu yüzüne bakmaya doyamadığı,hayatında hiç kimseye boyun eğmediği kadar boyun eğdiğiÜzülmesin diye her dediğini kabul edip yerine getirdiği erkek o sevdiği,çok sevdiği hemde canı,hayatı ve asla ona kıyamıyor çünkü üzülmesini asla istemiyorO çok ama çok kıymetlidir onun için sevdiğidir gözünün bebeği her şeyidir
Daha nasıl denir nasıl söylenir yada nasıl tarif edilir,tarifi yokkiAŞK bu SEVDA işte
Ama ne yazık ki sevdiği artık ona bir yabancı olmuşturKadın acısını içine gömüp bir mecnun gibi sabahlara kadar sokaklarda dolaşıyor ağlyor,haykırıyor,isyan ediyor sonunda'da bunun bir anlamı olmalı diye düşünüyor kendisini kabahatli buluyor onun sevgisiyle boğduğu için ve kahrediyorYanlış olan bu diyor evet bu böyle bir sevgi işteKimbilir bu sevgi belki de onlara bir şeyler kazandırmıştır bilinmezVe insanlara ibret olsun bir ders olsun bu tek kişinin acı çektiği kadının kendisini içi acı dolu çukurda saydığı ve artık olmayan sevgilisi için gözyaşı döktüğü
Ama zamanla tedavisi olacak olmak zorunda
Evet ama en güzel tarafı da kısacık aşka sığdırılan bir çok güzellik o kadar anlamlı şeyler yaşıyor ki kadınİşte diyor bu benim son durağım sevdiğim diyorMutluluktan ayakları yerden kesiliyor bastığı yeri görmüyor etrafındakiler ona sen ne kadar güzelleştin son günlerde çok değiştin,çok büyük farklılıklar var diyince gülümseyerek
_Evet çünkü aşığım hemde sırılsıklam diyor mahçup ama mutlu sevdiğini her fırsatta haykırıyor utanmadan,hiç sıkılmadan o benim SEVDİĞİM CANIM ÖMRÜM CENNETİMEVET CENNETİM O BENİM Sonra bir pazar günü telefonu çalıyor kadın büyük bir sevinçle açıyor çünkü telefonun ucunda sevdiği var,sevdiği arıyorAma duydukları karşısında susup kalıyor ne desin söylenecek herşey söyleniyor o an
Önceleri ondan nefret etmeyi düşünüyor ama olmuyor ki,bunu başaramıyorÇünkü aşık alabildiğine seviyor deli gibi çılgın gibi ve alabildiğine mutlu
Ayrılık haberini ilk aldığı zaman bile içindeki ses ona seni üzdü sende onu üz ondan intikam al demiyor,demezki nasıl desin olmazki nasıl olsun o zaman sevgi olurmu,aşk olurmu?Hayır diyor bittiyse bitti!Ben onunla çok güzel bir aşk yaşadım bunun için bile minnettar olmalıyım her kula nasip olmayacak bir sevgiyi yaşattı bana şu kısacık zamana kocaman sevgiyi taşıdık bizBu bile bana olan sevgisinin kanıtı çünkü beni kandırabilirdi bu sevigiyi uzatıp sevmesede sever görünür yalan söylebilirdi diye düşünüyor
Evet işte gerçek sevgi bu diyor kısa bile olsa

NOT:Bir akşam üstü biraraya geliyorlar ve sevdiği bilmiyorum belkide arkadaş olabiriz diyor biraz zaman sadece biraz zaman
Ve işte diyor kadın günlerdir beklediğim mucize bu,bu bile yeter bana diyor içindenBundan sonra senin çok iyi bir arkadaşın olacağım söz veriyorum çünkü bana yaşattığın o güzel anlar için sana minnettarım,çünkü tertemiz aşkın için beni sevdiğin için kısa da olsa yaşattığın her şey için
TÜKENMEYENLER için MİNNETTARIM SANA

ESKİ AŞKIM ŞİMDİKİ EN SEVGİLİ DOSTUM
HER ZAMAN MUTLULUĞUNA,SAĞLIĞINA,SEVGİNE DUACI OLACAĞIM
SEVGİYLE KAL

GÜN BATAR HASRETİN ÇÖKER İÇİME
BİR GARİP OLURUM SENDEN UZAKTA
GÖZÜMDE BÜYÜR MESAFELER
BİR ŞEYLER DÜĞÜMLENİR BOĞAZIMA
DAR GELİR O ZAMAN BOMBOŞ SOKAKLAR
SIĞDIRAMAM YÜREĞİMİ KOCA ŞEHRE
HİÇ BİRŞEY İSTEMEM YALNIZLIĞIMA SENDEN BAŞKA
BİR TEK HAYALİN YETER ISLAK GÖZLERİME

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com