Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
şehidim

~~Şehidim~~

Eski 08-13-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

~~Şehidim~~

Şimşekler çakıyor karanlık dağların arkasındaYıldızlar yine kaybolup gitti küstü bu haysiyetsiz dünyanın o kalleş simasınaSağnak haliyle yağmur gökleri delercesine yağıyor o da ağlıyor can veren şehitlerinin ardından yas tutarcasına

Ard arda dizili ay yıldızlı bayraklara bürünmüş, hayatının baharında soldurulmuş, kefenlerine kan bulaştırılmış cennet bekçileri, uğurlanıyor analarının feryatlarıyla mekanların en yücesine

Hain pusularla söndürülen yaşamlara her geçen gün yenileri ekleniyorAcımadan namertçe arkadan uzanıyor katillerin eli gencecik bedenlereKıydıkları canların hesabı bu dünyada sorulmasa bile, mahşer de yakalarına yapışacak koskoca bir millet var bu topraklar üzerinde

Şehidimin son nefesi bile yeter bu vatansızların önünü kesmeyeKefenlerine bulaşan kanın hesabı ödenir elbet bir gün bir yerdeGüneş doğar karanlık dağların üzerine, gerekirse dağlar yerle bir olur mezar olur bu soysuzlar çetesine

İçim acıyor bizler için,ay yıldız için, vatan için, namusları için, bir kaç namussuzun kahpe kurşununa esir olan bu meleklere

Yazıklar olsun ilgisiz kalan yüreklereHepimiz ermeniyiz diye haykıran dillerin şehitlerimizin ardından sessizliğe bürünmesine
Yazıklar olsun programlarında şarkılı türkülü eğlencelerine devam eden vicdansız kendini bilmezlereVe LANET OLSUN hala yılanın başını ezemeyenlere

ALINTI

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com