Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
2008, düşersem, kajmer, kits, sagopa, yanarım

Sagopa Kajmer - Düşersem Yanarım / 2008 Kits

Eski 08-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sagopa Kajmer - Düşersem Yanarım / 2008 Kits

Yine o Kirli Dram Setlerimin içindeyim ben Ve hayatımın en güzel parçasıyım Kırıklarının alçısıyım Affın olsun Hain darba Yediğim darbelerle sığındım Rabba 365 Gün 52 Berbat Hafta Ağıtlarım her hafta en büyük destekler çıkarsızlıktan Ötürü laftaBen Aklımı Dile Düşürdüm Kapalı kapıdan kafamı çıkarıp kafayı üşüttüm Yüzüne okkalı Cümleler üfürdüm Hey yabancı ben Zaten yıllardır içime Dönüktüm parlayan bir alev Gibi görünürdüm ama sönüktümHayat Bir Bot ve Bot çevresi Dolu büyük beyaz köpek balığı diptekiler iştahla düşünür Tepede duran azığı Rüyalarımın öldüğü yerde uyudum ve Yine Bot Battı ilk rıhtım Ben battım ah tahtım Vay bahtımdudaklarım kanayana kadar yapmak istediğim işte bu Rap Benimle Ol Hep Ölmek üzere olan dünyada bir ölümlü yaşar mahlası kaf kef dualarım vesvası hannası eder def

İncecik ip üzerine koca ayaklar bindi nefsim içine sindi kirpiklerim titremekte korkularımdan düşersem yanarım O kadar içime sindimki vinç getirsen kalkmaz başım
Yoo Gömün burda Canlı Naaşım iç çekmekten düşünmekten ağırdı saçım Düşersem Yanarım

Vicdan bir güneş gibi parladıkça ısınır için geçen vakti bir zamanlar adını koyduk ne için çünkü gelen gider makbuludür kısası ziyaretin bana müsaade sana rast gelsin budur hikayemiz Takdir buyur kış bulutlarım kadar doluyum rabbım bir ağlasam dolar taşım seller alır bahçem bağım yükseldikçe nefesi kesilir yanlız kalır dev dağım aramadıkça düşman buldum hasım solum sağım Cehennmede soğuk bir gün boğuk bir Adam donuk bir surat bekle gelir bir gün beklediğin murat bazılarına gül dikenicesine batar rahat nefret edercesine yaşar hayat buyur mezara yatSoğukluk içime hükmedince güneşim buz adası şömine pervane misali sagonun aşkısessizliktir içimden geçirdiklerimin sedası duymakta olduğun engin sözler derin denizlerimin dalgası

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com