Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinema, Müzik & Online Videolar > Müzik Tutkunları > Şarkı Sözleri

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kajmer, sagopa, uzak, yakın

Sagopa Kajmer - Yakın Ve Uzak

Eski 08-12-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sagopa Kajmer - Yakın Ve Uzak

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben Irak Masiva bırak track bileklerimden Rayhanım iske bezemek eLzem Ben sözümden dönmem
Aynalarımı çatlattım ben darmadığın tuzla buz oldu içim LAkin ucuz atlattım ben Ya sen terazilerce aLtın yüklenmiş gibisin Sen ah sen bir biLsen
keşke bilselerdi Herkesin tek hakkı var Ömrü aLtın sepeti sanma Sepete konulan
En sonunda ruhsuz bir cesed olur sonunda Beklediğin bi medet olur dünya ölüm üzerinde bir iki anlık misafirdir ömürBu neşenin sonudur elbet derin bi baş ağrısıKahkahalar bugün senin peki ya bundan sonrası Gün geçer ve dost göçer Azdır yandaş sayısı1 Ocak kışında gözün uzaktan izLer Mayısı

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ıraK
Ansızın sızım yakardı en derindenSana her kavuşmam elzemBen bu yangını söndürmemHerkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar
Kor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)

Burası misal ülkesi masal misali bizler hayal kafilesiher daLım çiçeklerim annesi
Ver bana beni geri kendimden kaldım beri
içim hasret yeri Küheylan kaLdı bi kemik bir Deri
Bir nefisle yıllar aldı kavgamKulak deldi argomYeni bir umut kapına vardı SAGO'mNasihatimin yanında hafif kalır domdomNeden hergece kafan zom ateş barut misali sonun Bomm!

Ben yakın sen uzak ya sen yakınlarımda Ben ıraK
Ne yol katetmeliymişim meğer düşümden Yakınlarımda olmak istemedin içtenFeryatıma gizLenDimHerkesin tek hakkı var hem haLime sorsaLar anlar beni yangın paklarKor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)

Ben yakın sen uzak Ya sen yakınlarımda ben ırakAnsızın sızım yakardı en derindenSana her kavuşmam elzemBen bu yangını söndürmemHerkesin tek hakkı var hem halime sorsalar anlar beni yangın paklar
Kor alır canım ağlar Yetmez binBir (Ah)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com