Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, bireylül, ilköğretim, merkez, okulu, uşak

Bireylül İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Bireylül İlköğretim Okulu Bilgileri Merkez Uşak

Bireylül İlköğretim Okulu Hakkında - Bireylül İlköğretim Okulu Tanıtım - Bireylül İlköğretim Okulu Resimleri - Bireylül İlköğretim Okulu İletişim

Bireylül İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

BireyIül İlkokulunun yapılmasına Tevfik HADI zamanında 1938 yilında başIanmıştır 15101942 yılında eğitim Oğretime başlamıştır Binanin yapımı 38000-IL' ye malolmusturOkula ilk kayıt dan Öğrencinin adı Perihan'dir Okulun ilk müdürü Sadık KARAHAN'dirBireylül ilkckulunun ilk ögretmenleri İsmail ÖNER-Bekir SITKI-Hamdiye KARDEŞ ve Hüseyin SÜRÜCÜ dür Bireylül İlkokulu normal ögretime 1979 yilina kadar devam etmiştirBu yıldan sonraöğrenci sayısının artması nedeniyle ikili öğretime geçilmiştirOkulun Öğrenci kapasitesinin giderek artması nedeniyle 1967 yılında veliler terafından 2 katlı 8 derslikli ek bina yaptırılmıştırBireylül ilkokulu Ozdemir Mahallesi sınırları içerisindedir Okulumuz konumu itibariyle Ozdemir,Kurtuluş,Unalan ve Karaagaç Mahallesine hizmet vermektedir Milli Eğitim Bakanlığının kararı sekiz yllık kesintisiz eğitime 1997-1998 eğitim ve öğretim yılında başlamıştır1998-1999 Öğretim Yiılında ek binanın yapılması ile normal öğretime geçilmiştirSekiz yıllık kesintisiz eğitime geçildiği tarihten itibaren Okulumuzun adı Bireylül İlköğretim Okulu olarak değiştirilmiştir

Bireylül İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Merkez
Okulun Telefonu: 276 223 39 48
Okulun Faksı: 276 223 09 21
Okulun Adresi: Özdemir Mahallesi Güneş Sk No:26/B
Okulun Web Adresi:
Okulun E-Posta Adresi:
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Bireylül İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com