Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilgileri, emet, gürpınar, ilköğretim, kütahya, okulu

Gürpınar İlköğretim Okulu Bilgileri Emet Kütahya

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gürpınar İlköğretim Okulu Bilgileri Emet Kütahya

Gürpınar İlköğretim Okulu Hakkında - Gürpınar İlköğretim Okulu Tanıtım - Gürpınar İlköğretim Okulu Resimleri - Gürpınar İlköğretim Okulu İletişim

Gürpınar İlköğretim Okulu Hakkında Bilmek İstedikleriniz :

Gürpınar İlköğretim okulu 1955 yılı Ekim ayında tek sınıf AKSE İLKOKULU olarak açılmıştır Okulun ilk öğretmeni Kızılbük Köyünden Ali Osman Fidan'dır Köyün Adı Değişinceye kadar okulun adı aynı kalmıştır 1961 yılında Gürpınar İlkokulu olarak adı değişmiştir Okul açıldığında tek sınıf ve lojmanıyla eğitim ve öğretime başlamıştır

1970 depreminden sonra prefabrik, 1990 yılında da yeni bir bina ilave edilmiştir Okulumuzun adı, eğitim ve öğretimin 8 yıla çıkarılmasıyla GÜRPINAR İLKÖĞRETİM OKULU olarak değiştirilmiştir

Okulumuza 2007-2008 eğitim-öğretim yılında Anasınıfı Öğretmeni Atanması dolayısıyla Okul Lojmanı Anasınıfına çevrilmiştir Şuan Okulumuzda kullanılan 3 derslik, bir araç-gereç odası, iki sınıf öğretmeni, bir anasınıfı öğretmeni ve 62 öğrenciyle eğitim ve öğretime devam edilmektedir

Gürpınar İlköğretim Okulu Bilgileri ve iletişim Adresleri :

Okulun Bağlı Bulunduğu İlçe: Emet
Okulun Telefonu: (274) 473 4011
Okulun Faksı:
Okulun Adresi:
Okulun Web Adresi: http://emetgurpinarmebk12tr/
Okulun E-Posta Adresi: 424440@mebk12tr
Okulun Müdürü:
Okulun Ulaşım Bilgileri:
Metropol İçi / Dışı :
Ulaşım Durumu : Karayolu
Lojman Durumu: Yok
Bölgedeki Kiralık Konut Durumu : Sıkıntı Yok

Gürpınar İlköğretim Okulu Resimleri :

Kaynak : webrehberibiz - okulwebmebgovtr - wwwmebgovtr

Okul Hakkında Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayınız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com