Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Ülke & Şehirler > Türkiye > Ege Bölgesi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aydın, bilgileri, ilköğretim, okulu, sarıkemer, söke

Sarıkemer İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

Eski 08-11-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sarıkemer İlköğretim Okulu Bilgileri Söke Aydın

Aydındaki İlköğretim Okulları Hakkında - Sarıkemer İlköğretim Okulu Tanıtımı - Aydın Söke'deki İlköğretim Okulları Erişim Bilgileri - Sarıkemer İlköğretim Okulu Resimleri - Sarıkemer İlköğretim Okulu Hakkında

MİSYONUMUZ

“Tüm paydaşlarımızla, gelişmeye ve yeniliğe açık, sevgi, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu, herkesin daha iyiye ulaşmak için çalıştığı bir öğrenme ortamında, aklın ve bilimin ışığında eğitim-öğretim faaliyetleri yapan “SARIKEMER İLKÖĞRETİM OKULUYUZ
ATATÜRK KÖŞEMİZ

“Geleceğimizin temeli olan çocuklarımızı, Atatürk İlke ve İnkılaplarına bağlı, çağın gerektirdiği bilgi donanımına sahip, ruh, beden, zihin yönünden dengeli ve sağlıklı gelişmiş, Türkiye Cumhuriyeti’ni çağdaş uygarlık seviyesinin üzerine çıkaracak şekilde yetiştirmektir

Sarıkemer İlköğretim Okulu Aydın Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Sarıkemer İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Sarıkemer İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Sarıkemer İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol vs spor dallarındaki başarıları, Sarıkemer İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı

Adı: SARIKEMER İLKÖĞRETİM OKULU

Adresi: GÜZELYAKA MSARIKEMER KASABASI

Telefon Numarası: 2565574016

Faks Numarası: Bilgi Yok

E-mail Adresi :

423218@mebk12tr

Web Adresi:Sarıkemer İlköğretim Okulu

Kaynak : webrehberibiz - wwwmebgovtr

Okulunuz Hakkında Bilgi Ve Resimleri Bu Konu Altında Paylaşabilirsiniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com