Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Yazılar & Hikayeler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bilmiyorum, dersiniz, mucizemi

Mucizemi Dersiniz Artık Bilmiyorum...

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Mucizemi Dersiniz Artık Bilmiyorum...

Evet arkadaşlar lütfen okursanız sevinirimBugün sohbete gittimOrada sayın hoca efendi anlattıArı nasıl bal yapar ?Lütfen okuyalım lütfen

Hzİbrahim (as) büyük bir ateşe Nemrut tarafından atılacaktıBütün kainat buna göz yumacak sanıyolar öle olmicak tabiArı da buna göz yummayarak 'elimden ne gelir' diyerek ağzına 1 damla olsa da su alır ve ateşe atmaya giderken Hzİbrahim(as)onu görür ve sorar ''Eyy böcek nereye gidiyorsun'' Arı cevap verir''Eyy Allah ın elçisi senin ateşe atılmana göz yummamak için elimden gelen ağzıma 1 damla da olsa su taşıyorum'' der ve Hzİbrahim(as)''Allah ta senin o ağzındakini en iyi şey yapsın'' diye dua eder

Şimdi teknoloji arının nasıl bal yaptığını araştırırArının yaptığı kova dünyanın bütün mimarları bir araya gelse yapamazmışArının nasıl bal yaptığını araştıranlar kovanın içine kameralar koymuşlar ve arı o kamerayı sıvamış ve kapamışTekrar nasıl yaptığını merak ederek bir cam içine koymuşlar ama nafilearı yine bütün camı sıvamış,kapatmıştır

Nasıl yaptığını anlatır Peygamber Efendimiz(sav):
Hzİbrahim(as)ın duasını Allah kabul ederArı çiçekten sert polenler alır ve çiçeğin suyunu alır, o sert polenin için boşaltırmışAma daha bal olmazArı o suyun karşısına geçer ve 300 salavat-ı şerif okur üzerine üflermişVe bal olurmuş

Daha bugün öğrendimÖğrenmenizi istedim ve beni çok etkilerdiSELAM VE DUA İLE

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com