Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
selamunaleyküm

Selamunaleyküm

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Selamunaleyküm

selamunaleyküm arkadaslar,

benim Allaha sükürler olsun, bi yavrum var Kizim dogdugundan beri hastanede kaliyordu (6ay) ve iki günden beri evde Ne yazikki her bebek gibi kolay degil benim bebegime bakmak, ilacindan tut, mide sondasi takmaisiAllahima dua ediyorum, kizima bana ve esime Allah eyyüb peygamber sabri versin diye

Benim bebegim 3 günlükken ameliyat oldu ve 3 ay icinde 4 defa ameliyat oldu Kizim icin iyi seyler demediler, tabikii Allahu tealadan baska kimse bilemez ama kardeslerim,

ne olur yavrum icin dua edelim, cok sorunu var Gözleri görmiyoricim yaniyor onu öyle görünceAllahima hamd ediyorum herkonuda bana annelik duygusunu verdigi icinyavrum duymuyor yavrum yemegini yutamiyor

cok kötü durumdayim bazen dayanamiyorum

Ne olur yavrum icin de semaya el acinyalvarin

ben yavrumu cok seviyorum, onu kaybetmek istemiyorum

Allah hepinizden razi olsun

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com