Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cümleler, kadınların, katlanamadığı

Kadınların Katlanamadığı Cümleler

Eski 08-04-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kadınların Katlanamadığı Cümleler

İlişkilerde hem kadınların, hem de erkeklerin sevgililerinden duymak istemedikleri, hatta duymaktan nefret ettikleri cümleleri ele alıyoruz Bu cümleleri ele alırken de neden duymaktan nefret ettiklerini ve o an aslında ne düşündüklerini de gözden geçirmek istedik Bu hafta kadınların katlanamadığı cümlelere değindik Belki bunları okuduktan sonra en azından böyle ufak detaylara dikkat ederek hayatınızı kurtarabilirsiniz
Sakinleş!
Sanki sinir hastasıymışım gibi her fırsatta sakinleşmemi söylemesi kadar sinir bozucu bir cümle olamaz

Saçına ne yaptın böyle?
İstedim de kestirdim veya boyattım Ben beğendim O da bana teşvik etse olmaz sanki Hem beni sevecekse her halimle sevmeli!

Çok duygusal davranıyorsun!
Evet doğam gereği duygusalım, tartışmadan sonra da, duygusal bir film izledikten sonra da ağlarım Bundan dolayı üzerime gelmemeli, dile getirmemeli
Eski kız arkadaşım da senin gibi yapıyordu!
Bana ne onun eski kız arkadaşından, adı üstünde "eski" Bu kadar duyarsız olması beni delirtiyor Çok özlediyse gitsin onunla olsun!
Herşey kontrolüm altında, tasalanma
Aslında hiçbirşey kontrolü altında değil Eminim yapacağı planı da son anda yapacak Sadece geçiştirmeye çalışıyor
Tıpkı annem gibi konuştun!
Karşılaştırılmaktan nefret ediyorum Annesi de benim gibi konuşuyorsa demek ki bir bildiğimiz var Ama yalnışını kabul etmeyecek ya

Bu kıyafete kaça aldın? Sence çok fazla para harcamıyor musun?
Beğendim ve aldım Hem sanki onun parasıyla aldım Sanki savurgan bir insanmışım gibi önüme sunması çıldırtıcı Hem fiyatını sormak da ne demek?
Adet günün mü geldi, bu kadar asabi olduğuna göre?
Tartışmadan kaçmak için sunduğu komik ve sinir bozucu bir cümle Başka da açıklaması yok, gülüyorum sadece
Giydiğin kıyafet seni daha da kilolu göstermiş!
Beğendim de aldım ve içinde kendimi güzel hissediyorum Bu kadar kaba bir yorum yapması inanılmaz
Bence yaptığın işten ayrılıp evinin kadını olmalısın, kadın dediğin çalışmaz, çocuğuna evine bakar!
Yok artık Kariyerde yaparım, çocuk da yaparım, evime de bakarım Kadın kısmı evde oturur diye düşünen biriyle gelecek olması da zor açıkcası
Feminist tavırlar sergileme bana!
Kadın haklarını önemsemeyen, maço tavırlı bir insandan duyulabilecek yegane sinir söz Kadınlar ikinci sınıf insan sanki Hiç hazetmem
Çocukça davranma lütfen
İçimdeki çocuğu dışarı vurmayı seviyorum, çocukca da konuşmuş olabilirim Sanki o çok olgun Bu şekildeki tavırları onun kabalığından başka bir şey değil!
Sana her aradığımda ulaşmalıyım!
Ben zaten gerektiği yerde ona haber vermeyi bilirim, yalanım da olmaz Sürekli hesap vermek çıldırtıcı!
Bu kadar alışveriş yapılmaz ki!
Kesin cebimden çıkan paralar yüzünden bu şekilde konuşuyor Ama ona da birşeyler aldığımda nedense aynı cümleyi kurmuyor, pek bir seviniyor!
Bu kıyafetle mi çıktın dışarı?
Mini etek ve dekolte giydiğim zaman duymaktan nefret ettiğim söz Nerede ne giyeceğimi zaten bilirim ben Bakmayın siz onun da hoşuna gidiyor da, sırf başkaları da bakacak diye, sırf kıskançlığından konuşuyor

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com