Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aslan, kitaplarım, sema

Benim Kitaplarım - Sema Aslan

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Benim Kitaplarım - Sema Aslan

Benim Kitaplarım

30 İsim 30 Kütüphane
Sema Aslan
Doğan Kitap
Ocak 2009, 257 Sayfa

Benim Kitaplarım, her biri kendi alanında nitelikli işlere imza atmış otuz kitapseverin kütüphaneleri arasında geziniyor Elinizde, bu kitap bahanesiyle bir araya gelen şahsi kütüphanelerden kurulu devasa bir koleksiyon var
Kimi, nadir kitap ve dokümanlardan oluşan, kimi bir araştırmacının düşünsel serüveninin yol haritasını yansıtan, kimi görsel ve işitsel materyali bütünleyen ama hepsi özgün ve işleyen kütüphaneler…
Belki de yıllardır peşinde olduğunuz o kitap, bu kitabın sayfaları arasında gizlidir…
ADALET AĞAOĞLU / ALİ POYRAZOĞLU / ALPAY KABACALI /AYŞE KULİN / CELAL ŞENGÖR/ ÇETİN ALTAN / ELİF ŞAFAK / NEDRET İŞLİ / ENİS BATUR / ERDAL ÖZ-SAMİYE ÖZ/GÜVEN TURAN / GÖKHAN AKÇURA / HALİT REFİĞ / HALUK ORAL / İLBER ORTAYLI/ İPEK ÇALIŞLAR / KOMET / MEHMET GÜRELİ / NAİM DİLMENER / NECDET SAKAOĞLU/ NURİ ÇOLAKOĞLU / ORHAN PAMUK /PERİHAN MAĞDEN / SELÇUK ALTUN / SELİM İLERİ/ ŞAKİR ECZACIBAŞI / TURGUT KUT / VEDAT TÜRKALİ / ZAFER TOPRAK / ZEYNEP SAYIN

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com