Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
akyüz, piruze, sinan

Sinan Akyüz / Piruze

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sinan Akyüz / Piruze

'Erkeklere 'Bu evde eksik olan sensin' dediğimizde, adamların yüzleri asılıyor Biz kadınları, çok film izlemekle suçluyorlar Keşke evlendikten sonra da ellerimizi tutabilselerdi Başımızı dizlerinin üzerine yatırıp saçlarımızı okşasalardı Erkekler evlendikten sonra bunları neden yapmıyorlar? Sahi, bunlar hep filmlerde mi yaşanıyor? '

Derlermiş ki, bazı hayatlar zaman içinde bağlıdır birbirine Çağlar içinde yankı bulan, eski bir çare ile zincirlidir ötekine

Yaşadığı acı gerçeklerden kurtulmak için Şamlı bir kocanın elinden Türkiye'ye kaçan genç bir kadının oğullarına kavuşmak için verdiği mücadelenin hüzün dolu hikâyesi, hafızalarınızdan kolay kolay silinmeyeceğe benziyor

'İki Kişilik Yalnızılık, Sevmek Zorunda Değilsin Beni, Yatağımdaki Yabancı' gibi çok okunan kitapların yazarı Sinan Akyüz'ün kaleminden genç yaşta Şam'da gelin olan Piruze'nin gerçek yaşamöyküsünü soluk soluğa okuyacaksınız

(Tanıtım Bülteninden)

** Kalın bir kitap, Ama okadar sürükleyiciki 3 günde bitirdim Ama değdi

Şiddetle tavsiye ederim Kitabı okurken çok ağladım Özellikle bayanlara '' anne odaylarına '' tavsiyemdir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com