Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Edebiyat / Dil Bilgisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
oda, özelim

O'da Benim Özelim!

Eski 08-03-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

O'da Benim Özelim!

Sadri abimiz istanbul'da bir minübüse biner, ön koltuklardan birine oturur Arka dörtlüyede giyimiyle tüm dikkatleri üzerine çeken 3-4 tane bayan oturur Bu bayanlar makyajlarına falan oldukça dikkat etmiş, yaz mevsimininde vermiş oldugu rehavetle biraz da rahat giyinmişler Neyse bunların önüne sakallı bir dedemiz ve çarşaflı hanımı oturmuş Genç ve alımlı (!) bayanlardan bir tanesi dayanamamış atılmış dedemize:

-Amca, amca demiş, sen böyle rahat rahat kısa kollu gömleğini giyinmiş geziyorsun, peki bu kadıncagızın canı yokmu ki çarşafla gezdiriyorsun? Her tarafını kapatıyorsun?

Haklısın demiş dedemiz
-peki ben size birşey sorabilirmiyim?

Genç bayan:
-Tabi ne demek

-Şimdi sana sevgilinden bir mektup gelse, postacı bunu posta kutunuza bıraksa,mahallenin genç delikanlıları da bu mektubu ordan alıp okusa, elden ele dolaşsa senin hoşuna gidermiydi?

-Olur mu öyle şey yaa, o benim özelim! onu benden başka kimse okuyamaz!

Hah demiş dedemiz:

- O'da benim özelim, BENDEN BAŞKASI OKUYAMAZ!

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com