Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kum, taneleri

Kum Taneleri

Eski 08-02-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Kum Taneleri

Kum taneleri

çok önceleri duydugumu bugun sizlerle paylasiyorum

iki tane kum tanesinin gönlü birbirine baglanir, birinin kendinden haberi yoktur rüzgarin estigi yöne savrulur, savruldukca uçuyorum der, böylece keyf yapar digeri ise farkli, çok seyden haberi var, zamaninda birileri tarafindan ruzgarlarla savrulmasin diye, guzelcene baglamis

gel zaman git zaman, ruzgar estikce esiyor fakat bu kum taneleri hiç ayrilmiyor, ne zaman ruzgar durursa, uçucu kum tanesi kendini seven kum tanesinin yaninda görür azicik zaman geçince tekrar rüzgar beklemeye baslar
bu durum yeri saglam olan kum tanesinin hosuna gitmiyor ama gönül iste, digerinin keyfini bozmayi istemez, ayni zamanda fazla uzaga dusmesinden, gozlerinden kaybolmasindan korkar

bu durum bir hayli zaman devam eder ve bir gün, kocaman bir kasirga gelir, kum tanelerini birbirinden ayirir artik birbirini goremez olurlar ve herbirin akli digerinde kalir ve saglamdaki kum tanesi çok çok dua eder, görmek ister, kavusmak ister

devamini henuz çozemedigim için yazamiyorum
Rabbim sevenlerin gönlünü birbirinden ayirmaz zaten (bunun hakkinda hadis var kim ne derse desin)

kum tanelerine düsen artik sabretmekdir

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com