Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Aşk & Sevgi > Şiirler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
affet, bugün, unutacağım

Affet Bugün Seni Unutacağım

Eski 08-01-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Affet Bugün Seni Unutacağım

Bir Gün Unutacağım Biliyorum acı çektim, yalnız kaldım, gözyaşı döktüm Gencliğimin baharında senin uğruna ömrümü tükettim Senin içindi hepsi, senin karşılıksız sevgin için Artık çabalama senı unutacağım Bütün sözler nafile, hiç bir şey engel olamayacak bana Lütfen kolay olanı zorlaştırmaya kalkma Gözlerimden yaşlar dökülürken, sana son kez veda ediyorum şimdi Artık beni arama, arasanda bulamazsın Çünkü artık acılar içinde bıraktığın yerde değil, mutluluğun yaşandığı yerde olacağım Tüm engelleri aşmaya hazırım Bunca acıyı yaşayan bu yürek, bunlarıda kaldırır elbet Çok şey kaçırdık, bana bir "evet" desen bütün mavilikleri, bütün hayatımı önüne serebileceğimi anlamadın Şimdi iki yabancı olmak kolaymı? Bu gece seni unutacağım Senden son bir isteğim var Seni unutmuşken, silmişken gözlerini aklımdan bir gün karşıma çıkıpta hasretle yakma bağrımı Affet bugün seni unutacağım
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com