Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başkanı, devlet, gürcistan, mihail, saakaşvili, türk, üniversitele

Gürcistan Devlet Başkanı Mihail Saakaşvili Türk Üniversitele

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gürcistan Devlet Başkanı Mihail Saakaşvili Türk Üniversitele

okundu

Gürcistan Devlet Başkanı Mihail Saakaşvili önceki akşam Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile Tiflis'teki Uluslararası Karadeniz üniversitesi'ni ziyaret etti

Türk müteşebbisler tarafından açılan okula övgüler yağdıran Saakaşvili, Bu üniversite bana gurur veriyor Dünyanın en önemli eğitim merkezlerinden biri olacak ve çok yüksek seviyede eğitim verecek Uluslararası arenada söz sahibi olacak kadrolar yetiştiriliyor dedi Gül de, Türkiye ile Gürcistan arasında eğitim alanında güzel işbirliğini görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi Gül, Gerçekten bizim için gurur verici Dostluğu esas pekiştiren ve dostluğu sürekli kılan eminim ki sizler olacaksınız şeklinde konuştuKafkas bölgesinde adını duyuran Uluslararası Karadeniz üniversitesi, dünyanın birçok yerinden öğrenci kabul ediyor Eğitim dili İngilizce olan okulda Türkçe, Gürcüce, Rusça, İspanyolca gibi diller yabancı öğrenciler için seçmeli olarak veriliyorönceki gün Tiflis'te Kars-Tiflis-Bakü Demiryolu Hattı'nın temel atma törenine katılan Cumhurbaşkanı Gül daha sonra Gürcü lider Saakaşvili ile birlikte Uluslararası Karadeniz üniversitesi'nde öğrencilerle bir araya geldi Gül, burada yaptığı konuşmada, gün içerisinde Saakaşvili'nin üniversitenin başarılarından duyduğu memnuniyeti kendisine birkaç

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com