Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
başvuru, burs, katkı, kredisi, tarihleri, yurt, öğrenim

Yurt,Burs,Öğrenim Ve Katkı Kredisi Başvuru Tarihleri

Eski 07-31-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yurt,Burs,Öğrenim Ve Katkı Kredisi Başvuru Tarihleri

2007-2008 öğrenim döneminde Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavına girerek bir yükseköğretim programına girmeye hak kazanan hazırlık ve birinci sınıf öğrencilerinden yurtlarda barınmak, burs, öğrenim ve katkı kredisi almak isteyen öğrenciler; bir yükseköğretim kurumunu kazandıkları belli olduktan sonra; Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezinin web adresi wwwosymgovtr adresinden müracaatlarını yapabileceklerdir
2007-2008 öğretim döneminde bütün yurtlarda 03 Eylül 2007 tarihinden itibaren öğrenci kayıtlarına başlanacak 10 Eylül 2007 tarihinde de hizmete açılacaktır

YURT, BURS, öĞRENİM VE KATKI KREDİSİ BAŞVURU TARİHLERİ

02 TEMMUZ-05 AĞUSTOS 2007
(05 AĞUSTOS 2007 DAHİL)
HALEN BİR YüKSEKöĞRETİM KURUMUNA DEVAM EDEN ARA SINIF (öNLİSANS,LİSANS VE YüKSEK LİSANS)öĞRENCİLERİ

24 EYLüL-05 EKİM 2007
(05 EKİM 2007 DAHİL)
YüKSEKLİSANS, DOKTORA, öN KAYIT VE öZEL YETENEK SINAVI İLE YüKSEKöĞRETİM PROGRAMLARINA GİRECEK öĞRENCİLER

10-26 EYLüL 2007
(26 EYLüL 2007 DAHİL)
ARTIK YIL öĞRENCİLERİ (YURT MüRACAATI)

03-14 EYLüL 2007
(14 EYLüL 2007 DAHİL)
ASIL LİSTEDEN YURDA GİRMEYE HAK KAZANAN öĞRENCİLERİN YURTLARA KAYITLARI YAPILACAKTIR

17-21 EYLüL 2007
(21 EYLüL 2007 DAHİL)

BİRİNCİ YEDEK LİSTEDEN YURDA GİRMEYE HAK KAZANAN öĞRENCİLERİN YURTLARA KESİN KAYITLARI YAPILACAKTIR

Daha detaylı bilgi almak için tıklayınız

Kredi / Burs ve Katki için İstenen belgeleri öğrenmek için tıklayınız

öğrenim,Burs ve Katkı Kredisi İçin Verilecek Belgelere İlişkin Basın Açıklaması

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com