Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Sinsi Eğlence > Bir Tutam Hikaye

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
arkadas, askları, iki

İki Arkadas Ve Askları

Eski 07-30-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İki Arkadas Ve Askları

2 kız vardı birinin adı yağmur digerinin ise seda idi bu 2 iki kızda aynı oğlandan hoşlanıyordular oğlanın adı yağızdı yağmur ve seda çok yakın 2arkadstılar yağmur yağızdan çok hoşlanıodu aynı şekilde seda öyle gün gelirdi onlar kardeş gibiydiler yağmur sedaya seda ben sana bişey dicem dedi seda bende bisey dicem dedi yğmur sen sen söyle dedi ve seda söyledi ben yağızı çok seviyorum bunu duyan yağmur ssustu ve kaldı şaşkındı yağmur bunu duyunca günlerce ağladı ve 2 gün okula gimeyen yağmuru bir sürppriz beliyordu yağmur okula geldi yağız onun yanına gelerek yağmur bir dk gelirmisn dedi ve yağmura seni seviyorum hemde seniilk gördğüm günden bri dedi yağmur bundan banane ben senden hoşlanmıyorum dedi vegitti yağmur eve gitti ağladı ağladı seda ise hiçbirsey bilmiyordu okula gitiğinde seda yağızın onu sevdiğini öğrendi yağmurun yanına geldi ve dediki sen uyuz arkamdan iş çeviren bir kızsın dedi ben sana yağızı sevdiğimi söylemiştim dedi kim bilir çocuğa neler yaptın da kendine aşık ettindedi yağmur bunları en yaın arkadasından duymustu o sevdiği oğlandan onun için vaza geçerken o onu suçlamıştı işteee bu güvensizlik yuzunden yağmur yağıızı ararayarak herseyi anlattı seni seviyorum deyip telefonu kapattı ve intaar etti yağız çok mutluydu ertesi gün okula gelmeyen yağmuru neden gelmedi diye evini arayan yağz acı haberi öğrendi yağmur ölmüştüüü işte güvensizliğin sonucu seda herşeyi yağızdan öğrendi seda için yağmurun yağızdan vazgeçtiğini seda ağlasda artık çok geçti herşey bitmişti İSTE HAYATTA OLAAN GERÇEKLERSİZSİZ OLUN ARKADAŞLARINIZA ÖNYATGILI DAVRAMAYIN İŞTE SONUÇ BÖYLE OLABİLİR
Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com