Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Eğitim & Öğretim > Edebiyat / Dil Bilgisi

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
doğum, günü, yazıları

Doğum Günü Yazıları

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Doğum Günü Yazıları

Kısa Doğum Günü Yazıları

Doğum Günü Yazıları Kısa

Doğum Günü Yazıları Uzun

Doğum günü yazısı

İçindeki umutlar olumsuzluklara inat her geçen gün artmışsa

Çocuklugunun tatlı bir o kadar da çılgın günlerini her geçen saniyede daha çok özlemişsen

Çığlıklarını kimsenin duymamasına karşın her gün bir önceki günden daha gür çığlıklar atmışsan

Bilmedigin bir yerlerdeki bilmedigin bir kişiye bilmeden ümitler bağlamışsan

Ağlatamadan dert anlatılmadığını bilmeden de bazı şeylerin anlatılacağını bilmişsen

Varamadığın hayat sırrına çevrendekilere inat her geçen gün biraz daha yaklaşmışsan

Efkar havuzunun kan damlaları her gün biraz daha artmışsa

çok sevdiğin güllerin kokuları artık burnuna sıradan gelmişse

Yıllardır baktığın o gül yüzünden her zamankinden çok kendini görmüşsen

Fırlayan ok misali enerjini çevrendeki insanların iyiliği için harcamış ve sonunda haksız bulunmuşsan

Kaldıramadığın hayat yükünü avuçlarınla yaradana sunup onunla için için dertleşmişsen

Gittikçe uzaklaştığın doğumundan geriye dönüş olmayan bu yola çıkmanın acısını fazlasıyla hissetmeye başlamışsan bil ki bir yaş daha büyümüşsündür

Herşey istedigimiz gibi olmasa da, hiçbir şey anne kucağı gibi emniyeli ve sıcak olmasa da, herşey bize inat kaderimize ters düşmeye çalışsada, hiçbir şey bizim onu anlamamıza inat bizi anlayamamışsa bil ki bir yaş daha yaşlanmışsındır

Gökten inen meleklerin saflığı, dağdaki ceylanların asaleti, bir arının duru ve bir o kadar da saflığı, berrrak çakıl taşlı nehirin akıcılıgı, anne sütünün duruluğu hiç bir zman üzerinden eksik olmasın

Çektiğin acılara, kırıldığın günlere, ağladığın hatıralara yeni yaşının derman olması dileğiyle

Yeni yaşının ve yaşlarının nereye kadar giderse gitsin sana her zaman mutluluk getirmesi dileğiyle

arkadaşın -

Alıntı Yaparak Cevapla

Doğum Günü Yazıları

Eski 07-28-2012   #2
Prof. Dr. Sinsi

Doğum Günü Yazıları

Mutlu Yıllar

Bu gün dünyayı istediğin bir renge boya

Rengârenk batan günü al karşına

Bir renk de kendinden kat

Çocuklar gibi saf, temiz ve berrak

Kapat gözlerini bir hikâye yarat

Vazgeçme hissedilir biraz da sıcaklığını kat

Kalbindeki elleri bırakma sıkıca tut

Çünkü varlıktır sevgiye en güzel kanıt

Yalnızlığın saltanatını sür, sür ama

Birikmiş sevginden, herkese bir parça ver

Bir tebrik, bir arama bin umuttur insana

Mutlu yıllar, mutlu yıllar sana …

Can YÜCEL

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım \"harika bir yıldı\" dersin Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum Bu günün dünden mutlu, yarının bu günden umutlu, doğum günün kutlu olsun canım kardeşim Nice yaşlara

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com