Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Eğitim - Öğretim - Dersler - Genel Bilgiler > Biyografiler

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
cafoğlu, kimdir, prof, zuhal

Prof. Dr. Zuhal Cafoğlu Kimdir?

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Prof. Dr. Zuhal Cafoğlu Kimdir?

Zuhal Topçu Cafoğlu Kimdir,Zuhal Topçu Cafoğlu Hayatı,Zuhal Topçu Cafoğlu biyografisi,Zuhal Topçu Cafoğlu hakkında bilgi,Prof Dr Zuhal Cafoğlu kimdir?

Zuhal Topçu Cafoğlu Kimdir, Hayatı

1960 yılında Şanlıurfa – Siverek’te doğan Zühal Topçu Cafoğlu, İlk – Orta – Lise öğrenimini Gaziantep’te tamamladı Ankara Üniversitesi Dil ve tarih-Coğrafya Fakültesi Felsefe Sosyolojisi bölümünden 1982 yılında mezun oldu 1986 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde öğretim elemanı olarak akademik hayatına başladı Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik bölüm başkanlığı ve Girne Amerikan Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde dekanlık yapmıştır Halen Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır

Milliyetçi Hareket Partisi’nde Siyaset ve Liderlik Okulu’nun koordinatörü ve Genel Başkan Başdanışmanı olan, iki çocuk annesi Zühal Topçu Cafoğlu’nun yayınlanmış birçok makale ve kitabı bulunmaktadır

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com