Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
dahisinin, dünya, kur’an, yorumu

Dünya Dahisinin Kur’An Yorumu!

Eski 07-28-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Dünya Dahisinin Kur’An Yorumu!

Dünya dahisinin Kur’an yorumu!
Dünya dahisinin Kur’an yorumu

Nadia Camukova şu an 30 yaşında bir bayan 25 yaşında iken dünyanın en genç profesörü olmuş 3 yıl önce yapılan Picasso testinde 360 üzerinden 357, Einstein standartları ölçümünde ise 200 üzerinden 199,37 puan alarak dünyanın en zeki insanı unvanını almış Camukova, Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Arapça ve Farsça olmak üzere 7 yabancı dil biliyor Bugüne kadar 3 bin civarında kitap okuyan Camukova, “Her gün bir kitap okumaya çalışıyorum Karl Marks’ın Das Kapital’ini 4 yaşında okudum Kur’ân’ı da aynı yaşta okuyup ezberledim Okuduğum bir kitabı ikinci kez okumam ama zevk alarak tekrar tekrar okuduğum tek kitap Kur’ân’dır Her 20 günde bir okurum” diyor ‘Dindar mısınız?’ sorusuna, ‘İnanacak kadar zekiyim’ diye cevap veren Camukova, “Yaratılışa inanıyorum İnanmıyorum diyen insanlar kısa vadeli inançlarla yaşarlar aslında” diye konuşuyor
(Zaman, 2007)

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com