Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Forum İslam > İslami Genel Konular

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
bıraktım, yüreğimi

Yüreğimi Sana Bıraktım..

Eski 07-27-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Yüreğimi Sana Bıraktım..

yüreğimi sana bıraktım
Yüreğimi sana bıraktım Yoo, yoo emaneten değil Riyakârca değil İçten pazarlıklı hiç değil Ben yüreğimi sana vakfettim

Yüreğimi sana bıraktım Bıraktım ki etraf gül gülistan olsun Seni soluklasın bütün yürekler Herkes yüreğini sana bıraksa,diye düşündüm Ne kadar güzel bir dünyamız olurdu Kansız,şiddetsiz,nefretsiz

Yüreğimi sana bıraktım Çünkü en değerli varlıklar yine kendisi gibi en değerli mekanlarda bulunmaya, zebercetten , zümrütten saraylara bırakılmaya layıktırlar İşte bende bu yüzden yüreğimi sana bıraktım Yüreklerin bırakılacağı,bırakılması gereken en uygun yer olarak seni gördüm

Yüreğimi sana bıraktım Hiç tereddüt etmedim bunu yaparken İnsanlığın düzelmesi,huzura kavuşması için tek çare olarak yüreklerin sana bırakılmasını gördüm Çünkü senin kadar fatih bir ruha sahip ikinci bir varlık tanımadım Hiçbir şeyin yapamayacağı güzellikleri senin kolayca meydana getirdiğini gördüm Yüreklerin senin için attığı devirlerde,insanlığın dünyayı cennete çevirdiğini öğrendim Senin sayende nice insanların başarılarını okudum,duydum,gördüm Velhasıl seninle olanların,seni kendine rehber edenlerin her zaman kazançlı çıktığına inandım

Yüreğimi sana bıraktım Bütün yüreklerin de sana bırakılmasını arzuladım Başarının sırrı olarak seni bildim Yaşanabilir bir dünya için seni baş tacı etmenin kaçınılmaz olduğuna kanaat getirdim

Yüreğimi sana bıraktım Çünkü kahramanların elinde sen, her düşmanı yenebilecek bir silah,her kapıyı açabilecek sihirli bir anahtarsın Öğrendim ki asrın fitne ve fesadına karşı en faydalı ilaç sensinSeni sevmek,nefretten nefret etmek, kin dolu bir kalbi sinede yük saymak dertlere devadırSensizlik bütün hastalıklara davetiye çıkarmaktır

Kaderin hep keder soluklamaması için,

Hayatı doya doya ve insanca yaşamak için,

Arzın merkezine mutluluk bayrağını dikmek için,

İçten pazarlıklı hiç değil Ben yüreğimi sana vakfettim

Yüreğimi sana bıraktım

Yüreğimi kime mi bıraktım?

Sevgiye

-alinti-

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com