Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorumide yanması

Soru:"Mide Yanması"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Mide Yanması"

merhaba hocam ben 14 yasındayım midemde yanma ve ağrı benzeri bir rahatsızlık söz konusuSusamlı yiyecekler yediğimde,baharatlı yiyecekler yediğimde, bisküvü ,limon gibi şeyler yediğimde midemden yukarı doğru kedi tırmalıyor gibi bir yanma hissi oluyorBir de yemek yedikten hemen sonra yatınca kalktığımda midem çok yanıyor Bu yanmalar beni çok rahatsız ediyorAnnemde de bu rahatsızlıklar mevcut ama o iki kere mide kanaması geçirdi ablam tıp okuyor reflü olabilir muayne olman gerekir dedi ama neyim var bilmiyorum belki normaldir bu olanlarDoktora gideceğim ama endoskopi falan uygularlar diye gitmekte istemiyorum endoskopi uygulamadan teşhisi mümkün mü?

UzmDr Arzu GEBEŞCE

21 11:13:48

Sayın üye belittiğiniz şikayetler reflü hastaliğını düşündürüyor Kesin teşhisi için endoskopi şart Endoskopi uyutularak yapıldığı için korkmanıza gerek yok

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com