Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
büyük, fedakarlığı, kadının

Seven Kadının Büyük Fedakarlığı

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Seven Kadının Büyük Fedakarlığı

Uşak'da bir kadın eşine böbreğinin birini verdi Alınan bilgiye göre, Uşaklı Mustafa ve Zarife Yaşar çifti, 15 yıl süren tedavi süreci sonunda çocuk özlemlerini giderdi

Ancak sevinçleri uzun sürmedi ve kısa süre sonra Mustafa Yaşar'ın böbreğinde kist olduğu ortaya çıktı 8 aydır diyalize giren Mustafa Yaşar'a eşi Zarife Yaşar böbreğini verdi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde gerçekleştirilen naklin ardından Zarife Yaşar (48), AA muhabirine şunları söyledi:

''Eşimle 30 yıllık mutlu bir evliliğimiz var Evlendikten 15 yıl sonra çocuk sahibi olunca çok sevindik Daha çocuk sevinci geçmeden eşimin böbreklerinde kist tespit edildi Sonra tedavi süreci başladı ve 8 aydır da eşim diyalize bağlı olarak yaşamını sürdürdü Böbreğimi verirken bir an bile tereddüt etmedim Umarım eşim sağlığına kavuşur'' Mustafa Yaşar ise eşinin fedakarlığı nedeniyle büyük minnet duyduğunu, eşinin kendisi için çok üzüldüğünü söyledi

Yaşar, ''Yapılan testlerde uyum tespit edilince eşim böbreğinin birini bana verdi Sağlığıma kavuştuğum için çok mutluyum'' dedi Nakil, Op Dr Alp Gürkan ve ekibi tarafından gerçekleştirildi
Kaynak : Baypostacom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com