Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorumerhabalar lütfen yardımcı oluverin

Soru:"Merhabalar Lütfen Yardımcı Oluverin"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Merhabalar Lütfen Yardımcı Oluverin"

gözümde titreme var ve bulanık görüyorum cisimleri net göremiyorum sürekli titriyo ve çok dikkatli odaklanmadıkça netleşmiyor uzak veya yakın farketmiyo ama kitap veya diğer şeyleri iyice yaklaştırırsam okuyabiliyorumsanki etrafındaki her şey dönüyo ve ben bundan dolayı dengemi bile kaybedebiliyorum bazı günlerde baya düzelmiş gibi oluyo ama sonra tekrar aynısı oluyo bu bahsettiğim rahatsızlığım çok aşırı değil tabikiama daha çok ilerlemesinden korkuyorum doktora ilk gittiğimde 025 dinlendirici verdi ikinci gittiğimde 075 verdi ama hiç görmemde düzelme olmadı en son gittiğimde derece ile alakası yok göz sinirleriyle alakalı dedi ve 025 dinlendirici kullanmamı söledi başka bişey sölemedi(hepside farklı doktordu) göz hastalığım ne acaba 30 yaşındayım erkeğim ve kilom 77 öğretmenim ve işimde beni çok etkiliyo lütfen bi yol gösterebilirmisiniz bulunduğum ilde(çorum) çare bulamadım sizden revu alabilirmiyim vede tedavim varmı lütfen cevap bekliyorum
ProfDr Faruk ÖZTURK

0203 22:26:10

Gecmiş olsun Titreme çocukluktan beri olabilir Göz siniri değerlendirilmesi gerekir Üniversite veya Devletin Araştırma hastanelerinde incelenmenizde fayda var Ona göre tedavi yöntemlerine bakılabilir Selamlar

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com