Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorusol göğüsümde bir ağrı var meme kanserinden korktum

Soru:"Sol Göğüsümde Bir Ağrı Var, Meme Kanserinden Korktum"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Sol Göğüsümde Bir Ağrı Var, Meme Kanserinden Korktum"

merhabalarben 16 yaşında bir kızım
haziran ayının ortalarından beri sol göğüsümde bir ağrı varancak tam olarak göğüsümde mi yoksa kalbimde mi bilmiyorummeme kanseri ile ilgili yaptığım araştırmalar sonucunda belirtileri kendimde göremedimama bu ağrı artık günlük yaşantımı etkilemeye başladısabahları ağrı ile uyanıyorumağrı bazen sol koluma vuruyorsizce ne yapmam gerek?basit bir ağrı diye hep umursamıyorum ama korkmaya başladımyardımcı olursanız çok sevinirim

UzmDr Alaattin OZTURK

0809 05:30:04

Yaşınız gereği meme kanseri veya meme hastalığı düşünmem Kaslarınızdan kaynaklanma ihtimali yüksek Bir dahiliye uzmanına muayene olunuzGeçmiş olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com