Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
destek, restorancılardan, sigara, yasağına, şaşırtan

Restorancılardan Sigara Yasağına Şaşırtan Destek

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Restorancılardan Sigara Yasağına Şaşırtan Destek

Sigara ve benzeri tütün mamullerinin tüketildiği mekânlarda, insan sağlığının tehdit altında olduğunu belirten TÜRES Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bingöl, Sigara yasağını genişleten teklifi destekliyoruz Toplum sağlığımız için yasa fırsattır kabul edilmelidir! Yasanın kabulüyle birlikte ailelerin restoran ve lokantaları daha fazla tercih edeceğini düşünüyorum& dedi

4207 sayılı Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine Dair kanun teklifi hakkında açıklama yapan Tüm Restoranlar, Lokantalar ve Tedarikçiler Derneği (TÜRES) Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Bingöl, toplum sağlığımız açısından yasanın bir fırsat olarak değerlendirilip desteklenmesi gerektiğini söyledi

Sigara ve benzeri tütün mamullerinin tüketildiği mekânlarda, insan sağlığının tehdit altında olduğunu anımsatan TÜRES Başkanı Ramazan Bingöl, Toplum sağlığımız için yasa fırsat kabul edilmelidir Bazı işletmecilerin aksine kanunun yürürlüğe girmesiyle birlikte ailelerin daha sağlıklı ortamları tercih edeceğini ve restoran ve lokantaların bundan olumlu yönde etkileneceğini düşünüyorum Sektörümüz ve insan sağlığı adına 4207 sayılı Tütün Mamullerinin Zararlarının Önlenmesine Dair kanun teklifinin bir an önce kabul edilmesi ve yürürlüğe girmesini destekliyoruz& dedi

Kaynak : Baypostacom

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com