Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruhep rahatsız edecek şekilde hissedilen kalp atımı

Soru:"Hep Rahatsız Edecek Şekilde Hissedilen Kalp Atımı"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Hep Rahatsız Edecek Şekilde Hissedilen Kalp Atımı"

Sayın hocam öğretmenim ve 26 yaşındayım-Erkek- Herşey yaklaşık 2 sene önce başladı Ben genelde sporu seven biriyim Evde şınav, mekik çekerim O sıralar hergün ve sayısını artırarak şınav çekiyordum Bir gün sol göğsümde hafif ağrı hissettim Boşver dedim bir iki gün Bir şey değildir şınavdandır Şınav çekmeye devam ettim Sonra bir gün uyuyacakken bu ağrı baya bir şiddetlendi Açayım interneti bakayım kalp krizi nedir ne değildir Baktım ve bendeki belirtilerle aynıydı Çok korktum kapat şunu dedim yat hadi olacağı engellemek mümkün değil Yatağa girdim başımı yastığa koydum çok az zaman geçmişti henüz Olan o anda olmuştu Kalp atışım dk 200 kez atıyordu belkide Dilim kurumuş başım dönüyordu Midem bulanıyorduKustumKalp krizi geçiriyorum korkusuyla herkesi saat gece 1 de uyandırdım kalkın ölüyorum diye Hayatım o andan sonra hastalıklarla doldu taştıPsikiyatriye gittim anksiyete dedi tedavi oldum hala geçmedi Midemde gastrit var dendi tedavi oldum geçmedi Kardiyolojide EKG ve holter oldum bişey yapmaya gerek yok dendi Hocam şikayetlerim dilimde derin bir yarık oluştu,dilimin ucunda kırmızı noktalar var ve dilimde hep acı bir tat oluyor ve sanki kalbimin sıcaklığı fazla ki yanıyorVe kalbinin atışındaki karakteristik değişiklik eskiden böyle değildi bi türlü normale geçmiyorUykum gelmiyor bir türlü iyi bir uyku uyuyamıyorumMidem yanıyor ve son zamanlarda anal fissür hastalığıda eklendi ben ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuznereye başvurmalıyım

UzmDr Aşkın Ali KORKMAZ

24 15:06:59

Holter ve kardiyoloji muayenesi yapıldı ise bu şikayetleriniz kalbinizle alakalı değilidir

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com