Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorusiddetli karin agrisi

Soru:"Siddetli Karin Agrisi"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Siddetli Karin Agrisi"

Iyi gunler efendim,
benim kucuk cocuklugumdan beri bir rahatsizligim var Surekli ayni sikayetlerle hastalaniyorum Karnim asiri derecede kramplanip agriyor, cok asiri usuyorum ve atesim yukseliyor Nadir olarakta kusma sikayeti oluyor Bu her defasinda ayni oluyor Rahatsizligim bazen haftada bazen ayda bazen 2-3 ayda bir oluyor ve 2 gun rahat suruyor Yatmam lazim kesinlikle birsey yapamiyor sicak su termuslariyla battaniye altinda yatiyorum ve isimide takip edemiyorum Is hayatimi cok olumsuz bir sekilde etkiliyor Hele bu donem rahatsizligim 4 gunde bir oluyor aylardir cok defa doktora gittim, kan aldirdim, cesitli kontollerden gectim, ama hic bir netice koyamadilar acaba siz bana yardimci olabilirmisiniz?
bayram samanci
Dr Soner OLMEZ

31 15:32:57

anlattığınız şikayetler tıpta FMF diye bilinen hastalığı düşündürüyor halk arasında Ailevi Akdeniz Ateşi diye bilinirtabi fizik muayene yapmadan bi hastalık adı belirtmek doğru değildir, yakın akrabalarınızda da buna benzer şikayetleri olan varsa bu hastalıkmuhakkak araştırılmalı bir dahiliye doktoruna görünün ama FMF diye şartlandırmayın kendinizi doktora uygun bir dille bu hastalığı hatırlatın sonuçta aynı bulguları gösterebilenoldukça fazla hastalık vargeçmiş olsun!!

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com