Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruameliyat

Soru:"Ameliyat"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Ameliyat"

Doktor bey size bir sorum olacak öncelikle rahatsız ettiğim için üzgünüm!!!
Size daha öncede sormuştum bademcik ameliyatı için bana normal ameliyat uygun demiştiniz sizinle yazıştıktan sonra bademciklerim yine şişti ve doktora gittim ameliyata aldı geçen Çarşamba ameliyat oldum lokal anestezi ile! 1 gün hastanede yattım fakat çıktığım günün akşamı müthiş bir ağrı yaşadım sonrasında yüzümde boynuma doğru şişlik oluştu ve ameliyat yerleri bembeyaz iltihap ve çok kötü ağrıyor verdiği ilaçlar ağrımı kesmiyor ilaçlar ( dolven&croxilex) antibiyotik 70 ml çok ağrıyor neredeyse bir hafta oldu hele uyuyup uyandığımda ağrıdan ölüyorum artık uyumak istemiyorum zaten dondurmadan başka bir şeyde yiyemiyorum bana yol gösterirseniz sevinirim ne yesem ne yapsam iyi gelir şimdiden ALLAH razı olsun iyi çalışmalar?

ProfDr Can Koç

2808:01:08

Bademcik ameliyatından sonra 1hafta-10 gün ağrı olur Yine de ameliyatı yapan doktora kontrole gitmelisiniz O gördüğünüz beyazlıklar iltihap değil koruyucu zardır, yakında hepsi geçerSiz bol miktarda sıvı alın ve birşeyler yemeye çalışınGeçmiş olsun

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com