Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorukarında bebek ölmesi

Soru:"Karında Bebek Ölmesi"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Karında Bebek Ölmesi"

ben 30 hatalık gebeydim ama birden sancılandım ve hastanee gittim bebegin 1 gün önce öldügünü ögrendim ve suni dogum yaptım bebegim neden ölmüş olabilir4 gün önce ayagım kaydı ve yan tarafıma düştüm hastaneye gittim dr baktı 3 saat gözlem de kaldım sorun yok dediler acaba düştügüm için mi bebegim öldüben avusturalyada yaşıyorum lütfen cevap verin burda devlet hastaneleri ilgilenmiyorlar özelde 500 dolar muayeneleriyaşım 31
DoçDr ASerhan CEVRIOGLU

24 00:06:38

Merhaba,

30 haftalık gebelikte ani fetus kaybının birçok nedeni olabilir
Düşme, travmasonrası genellikle 24 saatlik takip-moniterizasyon sonrası problem yoksa hasta ayaktan takibe alınmaktadır
Diğer olası nedenler; Gebeliğe bağlı hipertansiyon, diabet, fetal kromozomal anomali, fetal anomali, pıhtılaşma bozukluğu (trombofili), intrauterin enfeksiyon olabilir Doğum yaptığınız merkez bunları araştırmakla yükümlü Bebeğin otopsisi bu yönde önemli ipuçları verebilirdi

wwwserhancevrioglucom
Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com