Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
sorutopuk dikeni

Soru:"Topuk Dikeni "

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Topuk Dikeni "

merhaba ben 29 yaşındayım topuk agrısından şikayet ediyorumsabahları agrıdan duramıyorum doktora gittigimde röntgende her iki topugumda da topuk dikeni oldugu görüldü topuktan iğne olacagını söyledi ama ben iğneden korktum yaptırmadım
sizce iğnenin bir yararı olurmu
kortizon içerdeiği için kullanmak istemiyorum açıkçası
birde internette lazerden bahsediliyor
başarı oranı sizce nedir teşekkür eder iyi günler dilerim
Dr Ömer ACI

0307 2330

Merhabalar
Gecmis olsun daha once cevapladigim sorulardan sizi rahatlatacak olan bir takim hareketleri bulabilir ve uygulaya bilirsiniz Topuk a vurdugumuz steroid ve belgecek uyusturucu icerikli iyneler uzun sure kullanilmadigi icin fazla bir yan etki yapmamaktadirlar Laser ve ultrasound gibi yeni cikmis tedavi yontemlerini kullanmaktayiz fakat su an deneme asamasinda oldugu icin bir sey soylemek istemiyorum gecmis olsun
Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com