Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
soruhamilelik problemi

Soru:"Hamilelik Problemi"

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Soru:"Hamilelik Problemi"

MERHABA SERHAN BEY
Hamileliğimin 55 ayında çocuğumun rahatsızlığını öğrendimTeşhis olarak myolemeningosel sipinal bifida ve hidrosefali denildibu çocuğu aldırmam önerildiama ben istemedimAnne karnında 9 ayını belki tamamlayamayağını söyledilerŞuan 8 aylık gebeyimpsikolojim çok bozulduSadece tekmelerini anlayabiliyorum1 aydır doktora psikolojim bozulduğu için gitmedimSizi bana ASUMAN KOBAŞ hastanız önerdisizin bana bu konuda yardımcı olmanızı rica eder şimdiden teşekkürlerimi sunarımsizin fikriniz ne olurdu
DoçDr ASerhan CEVRIOGLU

0403 23:58:13

Merhaba,

Gebeliğinizin takibini ihmal etmeyin Doğumunuzu yenidoğan yoğun bakım ünitesi ve beyin cerrahi veya çocuk cerrahi ünitelerinin bulunduğu bir hastanede (Tıp Fakültesi) yapmanızı tavsiye ederim Bu nedenle vakit kaybetmeden İzmit veya İstanbuldaki Fakültelerden birinin Kadın Doğum polikliniğine başvursanız iyi olur Sosyal güvenceniz çok önemli olacak
Doğumdan sonra bebeğe müdahale (Beyne şant takılması, meningosel kese tamiri vb) edilebilir Sonrasında da benzer sorunları olan aileler ve bunların kurdukları dayanışma derneklerinden faydalanabilirsiniz Sabır ve kolaylıklar diliyorum Asuman hanıma selamlar

wwwserhancevrioglucom

Yazının Orjinali için Lütfen wwwsaglikdaniscom adresini ziyaret ediniz

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com