Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Toplum ve Yaşam > Beslenme, Diyet ve Sağlık

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
kurulundan, mesaj, ttd, yeni, yönetim

Ttd Yeni Yönetim Kurulu'ndan Mesaj

Eski 07-25-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Ttd Yeni Yönetim Kurulu'ndan Mesaj

TTD Yeni Yönetim Kurulu'ndan Mesaj

Türk Toraks Derneği&nin Değerli Üyeleri,

Derneğimizin 9 Olağan Genel Kurulu, 22 Haziran 2008 tarihinde, Ankara&da, son derece düzeyli ve verimli tartışmaların gerçekleştiği bir ortamda yapıldı
TTD, bugüne değin, tam bir birliktelik içinde, güvenle, başarıyla ve onurla kat ettiği uzun soluklu yolda, bir aşamayı daha gerçekleştirdi
Bugün gelinen yer, kurucularımızın ve tüm emeği geçenlerin ne denli doğru ve güzel bir işi başardıklarını açıkça göstermektedir; onlara şükran duyuyoruz
TTD, ulaştığı yerde bir yıldız gibi parlamaktadır Bu yıldızın ışığı, bilgili, dinamik, kendine güvenen, insanını seven, onurlu genç bilim ve meslek insanlarının gittikçe artan katkısıyla her geçen gün camiamızın ve ülkemizin yolunu daha fazla aydınlatacaktır Biz, yeni yönetim kurulu üyelerine düşen, daha öncekilerin büyük bir özveri ve başarıyla yaptıkları gibi, bu yolu açık tutmaya çaba göstermek olacaktır Yönetimde daha fazla katılımcı, daha fazla paylaşan, olası zayıflıklarını bularak güçlendiren, güçlü yanlarını geliştiren, tüm üyeleriyle ve ilgi alanları ile canlı bir iletişim kurabilen, stratejik planlı çalışan, benzer örgütlerin ve diğer sivil toplum örgütlerinin örnek aldığı, fark yaratacağı bir dönemi gerçekleştirmeye çalışmak yönetim kurulumuzun tek amacıdır
Bizleri seçerek, bizlere verdiğiniz sorumluluğun bilincindeyiz
Seçiminiz, elbette bu sorumluluğun üstesinden geleceğimize olan güveni de göstermektedir Bu güveninize layık olma özeni, çalışırken daima sahip olacağımız en önemli ilke, görevi devir ederken, devir aldıklarımız gibi, onurlu ve başımızın dik olması da en büyük dileğimiz olacaktır
Birlikte, mutlaka daha iyiye ulaşacağız
Selam, sevgi ve saygıyla esen kalın

Muzaffer Metintaş
Genel Başkan
TTD Merkez Yönetim Kurulu
Kaynak: toraksorgtr

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com