Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel > Gebelik & Doğum

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
asılamadan, bebek, hemen, sonra, tıp, uygulana

Asılamadan SoNra Hemen Tüp Bebek Uygulana

Eski 07-23-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Asılamadan SoNra Hemen Tüp Bebek Uygulana

Merhaba;
Eşimde azosipermi olduğundan 14 ocak da aşılama denedik fakat tutmadı25 ocak da adet gördüm,size birkaç sorum olacak yanıtlarsanız sevinirim))
Aşılamadan önceki adet tarihim 5ocak ve ben şimdiadet oldum 25 ocak adet düzensiliğim olurmu?
Doktorumuz tüp bebekönerdive bizi ortak çalıştığı bir doktora yönlendirecekmiş 1ay bekleyelim kendini çok yıprattın biraz kendine gel bu arada dedi ama bazı nedenlerden beklemek istemediğimi söyledimdoktorumuzda kabul etti ve ginara adlı doğum kontrol hapını verdi (bu sayede yumurta gelişiminde daha az ilaç kullanılıyormuş)bu arada aşılamada 6 gün 75 ml iğne vuruldum(göbekten)olgun 3 yumrta elde edilmişti
şimdi merak ediyorum aşılamanın hemen ardından tüp bebek şansı azalırmı yada zararı olurmu?
Lütfn konuyla ilgili bilgilerinizden yararlanmak istiyorum
bu arada eşimin kruger morfolojisine göre spermiyogram yapılamadı gerekli yoğunluk bulunamadığından bu tüp bebek için sorun teşkil edermi usg sonucu da varikoselbu arada 30 tb klomen adlı ilacı kullandı,ayrıca havuç suyu keçi botnuzu pekmezi falan
Ben bu bekleme yumurtlama ,çatlatma dönemlerinde aşırı stres yapıyorumbunun psikolojik etkisi olurmu herhang bi uzmandan yardım almalımıyım?
ŞİMDİDEN ÇOOKKK TEŞEKKÜRLER CEVABINIZI BEKLİYORUM

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com