Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
seviyor

Sizi Seviyor Mu?

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sizi Seviyor Mu?

işte bir test daha ama bu çiftlere değil, yalnızlara yönelikyani hoşlandığınız kişiye daha açılamadınız ya da o size açılamadı ama belki de sevmiyor gelin bunu birlikte anlayalım

1) siz bir köşede o bir köşede ama gözleriniz sürekli birbirinizde

a) evet

b) hayır

2) sürekli karşınıza çıkıyor siz yanına gitmeseniz bile

a) evet

b) hayır

3) siz onun yüzünde ki en belirgin özelliği görebilecek kadar yakınsınız

a) evet

b) hayır

4) yanınızdan geçerken ya da bir şekilde karşılaştığınızda sürekli bakmak yerine, bir yandan size bakıp, arkadaşıyla konuşuyor

a) evet

b) hayır

5) sizi her gördüğünde suratında aptal bir sırıtma oluyor

a) evet

b) hayır

6) yanında biri olmadan karşılaştığınızda sizi gözleriyle yiyor

a) evet

b) hayır

7) o bakışları arkadaşlarınızın bile dikkatini çekti

a) evet

b) hayır

8) bir şekilde pişti olduğunuzda (gözleriniz birbirne kenetlendiğinde) kafasını çevirip sırıtıyor

a) evet

b) hayır

9) sizin dikkatinizi çekmeye çalışıyorörneğin bir futbol maçıo da oynuyorgolu atıyor hemen bunu ben yaptım dercesine size bakıyor mu?

a) evet

b) hayır

10) size sorarsak; bir parça da olsa birşeyler seziyorsunuzdursizce sizi seviyor mu?

a) evet

b) hayır

sonuçlar

a lar çoksa: bravo! siz kazandınız sizi seviyor hele o bakışlar yok mu aynısını sizde yapınsizinde boş olmadığınızı hissettirin

b ler çoksa: üzgünüm ama, sizden hoşlanmıyorboşverrrr sana adam mı yok ?

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com