Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kültür-Sanat

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
geçiyor, ilişkide, sözü

İlişkide Kimin Sözü Geçiyor?

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İlişkide Kimin Sözü Geçiyor?

İşte bir test daha bu test ise, aşkınızda sizin ona mı uyduğunuzu yoksa onun mu size uyduğunu, yani kimin sözünün geçtiğini söylüyor

1) sevgilinizle bir program hazırladınız o sinema istedi, siz tiyatrosonunda hangisi gerçekleşti?

a) benim dediğim

b) onun dediği

2) genellikle onun evinde mi yoksa kendi evinizde mi buluşuyorsunuz?

a) kendi evimde

b) onun evinde

3) fikirlerinizi genelde aynı mı yoksa farklı düşünceleriniz daha mı ön planda?

a) aynı şeyleri düşünüyoruz

b)farklı

4) restorana gittniziya da cafe menü önünüze geliyor ama talihsizilik, o kadar çok müşteri var ki, koskoca restoranda sadece bir tane menü kalmışo ilk önce kendi mi bakar- yoksa size mi verir?

a) bana uzatır

b)kendisi bakar, sonra bana verir

6) genellikle siz mi onu ararsınız yoksa o mu sizi?

a) o beni arar

b) ben onu ararım

7) sizin hayatta en nefret ettiğiniz birşey bunu sevgilinizde görmek istemiyorsunuz bunu ona da söyledinizi

a) bir daha asla yapmaz

b) devam eder

8) o bir cafede buluşalım diyor, siz ise bugün buluşmayalım diyorsunuz sonuç

a) o orda gidip takılsın, ama ben evdeyim

b) mecburen gitmeliyim

9) siz iki kişilik dans kurslarına katılmak istiyorsunuzfakat o istemiyor

a) o mu gidecek ben mi? tabi ki katılırım

b) o istemediği için asla katılmam

10) o sizin hakkınızda ne düşünüyor?

a) çok sevdiğim, ne isterse yaptığım aşkım

b) alnının teri, dizimin dibi

sonuçlar:

A' lar çoksa : brovailişikinizde siz kendi yerinizi bildirmişsinizhep sizin dediğiniz oluyorbelki ufak tefek sorunlar olabilirama o sizin sözünüzü dinlerse, ki dinliyor, siz ayrılmak istemediğiniz sürece asla ayrılmazsınız

B'ler çoksa : aaaabu da yapılır mı canımbiraz resmiyetinizi koyunkendinzi saydırın olmaz ki böyle hep o diyor siz yapıyorsunuzalınmayın ama bu ilişki fazla sürmez

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com