Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
aşıkklık, grevi, tütün

Aşıkklık Grevi - Can Tütün..

Eski 07-16-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Aşıkklık Grevi - Can Tütün..

Aşıkklık Grevi - Can Tütün

Can Tütün tarafından yazılan kitap çok kısa bir süre içinde raflardaki yerini alacak Yazar, sosyal medya tarafından bir hayli tanınan ve kendi türünde yazılar yazan ve yazmaya devam eden bir kişidir Masaüstü ve Dizüstü Edebiyatı dediğimiz sosyal medya edebiyatından gelir Hiçbir akımdan ve türden etkilenmeden salt yazma amaçlı yazılan bu kitabı okumanız ******le tavsiye edilir

Yazara ait kitapta geçen bir kaç söz;
"Boğazında mı kaldı öpüşlerim? Helal sevgilim, helal"
"Bir kadınla başlar herşey Doğarsın / ve bir kadınla biter herşey Aşık olursun"
"Sana iki çift lafım var! / Git-me"
"Yağan bi yağmur bile olmak istemiştim bir zamanlar / tenine bu denli özgürce düştüklerinde"
"Hayat hiçbir zaman; 'Ben denedim, çok iyi Bir de sen dene' demez / Önce denetir, sonra 'Nasıldı?' diye sorar sadece"

Kitabın arka kapağında yazan kısa düz yazı ise;
"Sabah iyi kalkmıştım oysa ki, sağlam kalkmıştım Mücadele ediyordum günlerdir kendimle, pes et diyen egomla Bugün de mücadelemin bir parçası olacaktı işte Kararlıydım; hatalarımı telafi etmeye, onu tekrar kazanmaya, gözlerindeki ışıltıyı yeniden görmeye, elini tutmaya, göğsümde başını hissedip, şükretmeye o ana Kaç kere provasını yapmıştım zihnimde Kaç kere titremiştim kokusunu hissedip burnumda Direndim yine; dayanmaya, moralimi yüksek tutmaya gayret ettim Ta ki akşama kadar! Ne o cep telefonu denilen şey çaldı bugün, ne de aradıklarım açtı Yattım Aldım elime telefonu Bir mesaj yazdım "Benim umudum yok ki" Yazdım da, kime gönderecektim peki? Rehberi dolaştım Aramayanın ve açmayanların isimlerini bir bir geçtim Kimse kalmadı Ben de kendime gönderdim mesajımı Kazanan sadece operatördü, ben ise "kaybedenler kulübünün en değerli üyesi""

Yazarı online bir şekilde takip etmek isterseniz ya da yazara ulaşmak isterseniz, aktif olarak kullandığı twitter sayfası aşağıda mevcuttur

Alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com