Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Kültür - San'at & Eğitim > Kitap Dünyası

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
birsel, ciddiyimgülse, gayet

Gayet Ciddiyim-Gülse Birsel...

Eski 07-15-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Gayet Ciddiyim-Gülse Birsel...

Gayet Ciddiyim-Gülse Birsel

yazar: Gülse BİRSEL
basım: 2003
tür: mizah

KİTAP HAKKINDA
Bu kitabı, hayata bakış açımı sizinle paylaşmak, yaşamın manasını biraz da olsa irdelemek, günlük devinimlerin içinde yitip giden imgeleri birlikte ayrımsamak için kaleme aldım, falan dememi beklemiyorsunuz herhalde?!

İlk kitabımdır, tanıtım yazısına özen göstereyim, bir mesajı olsun, şudur budur diye düşünmedim değil Ama bence, hakikaten gerek yok! Şehirlerde yaşıyoruz ve özellikle bizim şehirlerde her dakika gülünecek bir şeyler çıkıveriyor Metropol Manzaraları, gag'ın metinleri hep bunlar Hepimiz yaşıyoruz da, ben yazıyorum, aradaki fark o Hayat kısa, bir tek güldüklerimiz yanımıza kâr kalacak Yoksa oku, çalış, evlen, para kazan, para kaybet, çocuk yap, yaşlan, öl, hep aynı

Eğlenin diye yazıyorum, başka derdim yok Vallahi Gayet ciddiyim!

YAZAR HAKKINDA
Şener soyadıyla İstanbul'da doğdu Beyoğlu Anadolu Lisesi'ni bitirdi Boğazii Üniversitesi'nin Ekonomi bölümünde okurken gazeteciliğe merak sardı ve Aktüel dergisinde çalışmaya başladı 1994'e kadar Aktüel'de muhabirlik ve bölüm editörlüğü yaptı, birçok başka dergiye yazılar yazdı 1994'te New York'a gitti ve Columbia Üniversitesi'nde sinema üzerine yüksek lisans yaptı 1996'da İstanbul'a döndü, Esquire ve Harper's Bazaar dergilerinin yayın yönetmenliğini yürüttü Aralık 2001'den beri Sabah gazetesine köşe yazıları yazmakta, Mart 2002'den beri gag programının metin yazarlığı ve anlatıcılığını yapmaktadır Hayatının çeşitli dönemlerinde şarkıcı, dansçı, oyuncu, borsacı, modacı, televizyon muhabiri, gazeteci, yönetmen, yazar vs olma hayali kurmuş, bunların bazıları da tesadüfler eseri gerçekleşmiştir

Bundan sonra neler olacağını kendisi de bilmemektedir!

alıntı

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com