Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
biyografiniz, sex, test

Sex Biyografiniz? - Test

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Sex Biyografiniz? - Test

Seks biyografimiz;
Hayatimiz boyunca topladigimiz tecrübelerin renkli ve canli bir mozaigidir Kesin olansa yasadigimiz tüm bu tecrübelerin bugünkü yasantimiz üzerinde etkili oldugu ve ona yön verdigidir Asagida yer alan testi çözdügünüzde geçmisinizin sizin hakkinizda neler söyledigini ve gelecekte sizi nasil bir seks hayatinin bekledigini ögreneceksiniz!1 Kulaginiza fisildanan güzel sözler, hafif dokunuslar, davetkâr bakislar…

1 Bastan çikarilmaktan hoslanir misiniz?

A Evet hoslanirim ama beni bastan çikarmak hiç de kolay degildir!
B Bazen fazlasiyla hizli bastan çiktigim da olur!
C Evet; bundan çok keyif alirim…

2 Partneriniz size iç giciklayici bir iç çamasiri ya da yeni bir seks oyuncagi ile sürpriz yapiyor Tepkiniz ne olur?

A Onu elestiririm…
B Hiçbir fikrim yok…
C Pozitif bir tepki veririm…

3 Asagida yer alan alintilardan en çok hangisi ruhunuzu oksuyor?

A En büyük ask hiçbir zaman gerçeklesmeyendir!
B Birbirini sevenler bir arada olsalar dahi hep ayri yönlere bakarlar…
C Nasil sonuçlanacagi belli olmayan sadece üç sey vardir; devrim, kariyer ve ask

4 Sevgilinizle bir gece kulübündesiniz… Birbirine sikica sarilarak dans eden sadece tek bir çift oldugunu görüyorsunuz Ne yaparsiniz?
A Aslinda ben de o çift gibi dans etmeyi çok isterim ama sevgilimin o kadar seksi hareket edip etmeyeceginden emin degilim
B Eger sevgilim benimle o çift gibi siki sikiya sarilarak dans etmek isterse reddetmem Teklifi ondan beklerim…
C Hiç durmam; aninda sevgilimi de sürükleyerek dans pistinine çikarim!

5 Kisa ve özlü bir biçimde, son alti aylik seks hayatinizi nasil tanimlarsiniz?

A Kötü diyemem ama daha iyisi de olabilirdi
B Bunu su anda spontane bir sekilde degerlendirmem mümkün degil
C Muhtesem… Adeta bulutlarin üzerindeydim!

6 Sehvetli, sinir tanimaz, kendinden geçmis! Ihtirasin vahsi yanini ne kadar iyi taniyorsunuz?

A Aslinda ihtiras nedir çok iyi biliyorum ama maalesef çok az yasayabiliyorum
B Hissettigim tutku ne kadar yogun olursa olsun kontrolümü kaybetmekten hoslanmam
C O kendinden geçme anlarinin keyfini gayet iyi çikaran biriyim ve amacim tutkulu aski ileride çok daha yogun yasamak…

7 Seks söz konusu oldugunda herkesin kendine özgü bir beklentisi vardir! Asagidakilerden hangisi sizin seks beklentinizi en iyi sekilde tanimliyor?
A Karsiligini bekledigim birtakim taleplerim var fakat bunlari hiçbir zaman açiklamam!
B Seksten partnerimin zevk almasidir
C Benim için önemli olan iki kisinin birbirine karsi net olmasi ve arzu duymasidir

8 Ilk seks deneyiminiz nasildi?
A Açikçasi hafizamda unutulmaz bir ani olarak yer etmiyor!
B Kendimi bir sekilde gafil avlanmis hissetmistim…
C Son derece istekli ve heyecanliydim…

9 Büyük bir tutkuyla seks yapmak istiyorsunuz ve bunu karsi tarafa da hissettirdiniz Peki ya yapmak istemezse?

A Hayal kirikligina ugrarim…
B Bu riske girmemeyi tercih ederim…
C Bu olagan bir durum, sorun haline getirmem…

10 Asagida yer alan kelime siralamalarindan size en yakin olani hangisi?

A Erotizim, hayatimda yasadigim en iyi seks, özlem, arayis, rüyalarimin adami…
B Erotizim, kendimi onaylama, oyuna katilmak, kendimi bastan çikarmak…
C Erotizim, kendi cinsel istegim, gülmek, macera, gevseme…

Değerlendirmede kaynakta bakarsınız

Üniversite Kulis - Dünya Basini ve Egitim Servisi - Türkiyenin ilk üniversite gençlik portali

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com