Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
çiftler, evlenecek, için, yardım

Evlenecek Çiftler İçin Yardım

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

Evlenecek Çiftler İçin Yardım

Evlenecek çiftler için yardım

Diyarbakır'ın Lice Kaymakamlığınca başlatılan yardım ve dayanışma kampanyasında toplanacak mobilya ve beyaz eşyalar, evlenecek çiftler başta olmak üzere ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtılacak

Kaymakam Ömer Kalaylı, yaptığı açıklamada, yardım ve dayanışma kampanyası başlattıklarını, ilçede çok sayıda yardıma muhtaç vatandaşın bulunduğunu, giyimden mobilyaya, beyaz eşyadan kitaba kadar her türlü yardımı toplayacaklarını söyledi

Kampanya kapsamında toplanacak mobilya ve beyaz eşyaların evlenecek çiftler başta olmak üzere ihtiyaç sahiplerine dağıtılacağını bildiren Kalaylı, şunları kaydetti:

“Liceli iş adamları başta olmak üzere, ülkemizin her köşesinde her vatandaşın bu kampanyaya katılmasını diliyoruz Kullanılır durumda olup da kullanmadığınız eşyalarınızı gelin ihtiyaç sahiplerine vererek değerlendirelim Bize gönderilsin, biz de ihtiyaç sahiplerine verelim

Toplanacak mobilya, beyaz eşyalarla evlenecek gençlere ev döşeyeceğiz Bu eşyaları aynı zamanda ihtiyacı olan yoksul vatandaşlara da dağıtacağız Toplanacak kitap ve ansiklopediler, ilçe merkezi ve köylerimizdeki okulların kütüphanelerine ve öğrencilere dağıtılacaktır

Lice Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Hüseyin Bilal de yaklaşık 4 ay önce ilçede göreve başlayan Kaymakam Kalaylı'nın köy ve okul gezilerine önem verdiğini, vatandaşların sorunlarını tespit etmek için sık sık ev ziyaretleri yaptığını belirtti

Gezi ve ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını Kaymakam Kalaylı'ya aktardığını bildiren Bilal, şöyle konuştu:

“Vatandaşların yardımla ilgili yoğun talepleri olunca böyle bir kampanya başlatıldı Okullarda öğrenciler evlerinde eşyaların olmadığını belirtiyordu

Yeni evlenen çiftlerden de yardım talebi oluyordu Bu nedenle yaklaşık 10 gün önce böyle bir kampanya başlatıldı Kampanya için ilçenin çeşitli yerlerine afişler asıldı İş adamlarına gönderilecek mektupla kampanya hakkında bilgi verilecek Toplanacak malzemeler için büro oluşturuldu Gelen malzemeleri ihtiyaç sahiplerine dağıtacağız

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com