Geri Git   ForumSinsi - 2006 Yılından Beri > Aşk & Sevgi - Bayanlar, Erkekler > Bayanlara Özel

Yeni Konu Gönder Yanıtla

Konu Araçları
evli, hikayeyi, ister, mutlaka, okuyun, olmayin, olun

İster Evli Olun, İster Olmayin, Bu Hikayeyi Mutlaka Okuyun!

Eski 07-14-2012   #1
Prof. Dr. Sinsi

İster Evli Olun, İster Olmayin, Bu Hikayeyi Mutlaka Okuyun!

Ister evli olun, ister olmayin, bu hikayeyi mutlaka okuyun!

Bülent, avucunu açmis kendisine doGru elini uzatan adama ters ters bakti Elli yaslarinda gösteren adam, görmeye alistiGi dilencilere benzemiyordu "SapasaGlam adam gidip çalisacaGina dileniyor" diye düsündü
Alayci bir ses tonuyla: - Ekmek parasi mi istiyorsun? diye sordu - Hayir çikolata parasi lazim! - Niye siz ekmek bulamayinca çikolata mi yiyorsunuz? -Bugün karimin doGum günü, ona çikolata götürmek istiyorum - DoGum gününde yas pasta alinmaz mi? - Otuz yillik evliliGimiz boyunca ona bir kez bile yas pasta alamadim Ama her doGum gününde mutlaka çikolata götürdüm Çikolatayi çok sever Bülent, o aksam karisiyla kavga etmis, kapiyi çarpip kendini sokaGa atmisti
- Dilenecek kadar çok mu seviyorsun karini? - Evet çok seviyorum Otuz yilimi aydinlatti o benim Dilenci deGilim ama bugün is bulamadim - Söyle o zaman nedir evlilikte mutluluGun sirri? 6 yil önce sevdiGim kadinla evlendim, fakat mutlu deGilim Sürekli kavga ediyoruz Evimiz, arabamiz, her seyimiz var ama mutlu deGiliz Senin hiçbir seyin yok ama mutlusun -Benim karim, her seyim! Sevgilim, esim, arkadasim, hayat yoldasim Sizin ev, araba, is diye her sey dediGiniz seylerdir aslinda hiçbir sey olan Altin tasin, kan kusana faydasi yoktur beyim Bir kadin, kocasinin her seyi olduGunu bildiGinde ancak mutlu olur - Sizin mutluluGunuzun sirri bumu? - Olabilir
Ben karima deGerli seyler alamiyorum ama ona benim için ne kadar deGerli olduGunu hissettiriyorum Küçük kizi severek -Hangi küçük kiz? - Yasi kaç olursa olsun her kadinin içinde hiç büyümeyen bir küçük kiz vardir Küçük kizlar hep beGenilmek, ilgi görmek isterler Güzel olduklarini duymaya bayilirlar - Haklisin Benim dört yasindaki kizim Aylin, her aksam boynuma sarilir "babaciGim beni ne kadar seviyorsun?" diye sorar Giysisini deGistirdiGi zaman etrafimda "Baba güzel olmus muyum?" diye sorar durur Güzelsin demem de yetmez ona "Harikasin, prenses gibi olmussun" demeliyim - Iste kadinlar bir ömür boyu bunu duymak isterler Ben elli yasindaki karima böyle davraniyorum Ona "bebeGim" diye hitap ediyorum -Ama benim esim çok ciddi kadindir
- Küçük kizlar büyüdükleri zaman artik sevgi, ilgi istemeye utanirlar En ciddi ya da en yasli kadinin bile içinde o küçük kiz mutlaka vardir Küçük kizlar hem çabuk mutlu olurlar hem de çabuk kirilirlar Mutlu olmak isteyen erkek önce hayat arkadasini mutlu etmelidir" dedi - Bana müsaade! Sen de git evine küçük kizin gönlünü al Bülent ona, pastaneden en güzel pastayi aldi Adam, evine ilk defa pasta götürmenin mutluluGuyla, tesekkür ederek evinin yolunu tuttu Bülent de manavdan karisinin en sevdiGi meyvelerden aldi Evine geldiGinde karisini sismis gözlerle mutfak masasinda oturur buldu Bülent, meyveleri büyükçe bir tabaGa döküp yikadi sonra esinin önüne koydu - Bunlar, dünyanin en sansli meyveleri çünkü senin midene gidecekler SevdiGin meyveler, senin için aldim - Allah Allah! Her zaman kendi sevdiGin meyveleri alirdinSevdiGimi iyi hatirlamissin
Sana çok kirginim, meyve alarak gönlümü alamazsin - "Özür dilerim seni kirdiGim için dedi ve yere diz çöktü" - Cezam neyse raziyim Ama ne olur, seni delice seven bu adami senden mahrum etme - Bülent, çok komik görünüyordu - Affetmek o kadar kolay deGil Bakalim hangi cezalara katlanabileceksin ded ,gülümseyerek Bülent iste o zaman ona muzip muzip bakan esinin içinde sakladiGi küçük kizi gördü

Alıntı Yaparak Cevapla

Üye olmanıza kesinlikle gerek yok !

Konuya yorum yazmak için sadece buraya tıklayınız.

Bu sitede 1 günde 10.000 kişiye sesinizi duyurma fırsatınız var.

IP adresleri kayıt altında tutulmaktadır. Aşağılama, hakaret, küfür vb. kötü içerikli mesaj yazan şahıslar IP adreslerinden tespit edilerek haklarında suç duyurusunda bulunulabilir.

« Önceki Konu   |   Sonraki Konu »

forumsinsi.com